1. 1.
  kurban olunasi nicke sahip yazar. hosgelmistir. #27936341 cok hakli da gelmistir.
  -1 ... essy
 2. 2.
  (#27951349) sıçmış batırmış yazar.evrimi otobüsteki amcadan öğrenmiş ola ki böyle saçma sapan yazsın.maymundan gelmek diyor kromozom diyor hala.lise biyolojisiyle evrim çürüttün ergen kardeşim.
  ... allahin manyagi
 3. 3.
  (#27951521) allahın manyağı, sıfatını sonuna kadar hakettin kardeşim. Biyoloji hakkında sıfır bilgi, sonra gel yaz burada, nasılsa ortam boş değil mi kardesim?

  Suda yaşayan bakterinin balığa, balığın karaya çıkıp memeliye dönüşmesi mantıklı tabii senin için, aslında sen bile evrimi yalanlamak için sebepsin. Çünkü canlı gelişirken beyni de gelişir, seninki geri gitmiş sanki.

  Charles Darwin "Türlerin Kökeni" kitabını senin gibi ateistler için yazmıştı zaten. HMS Beagle gemisiyle çıktığı yolculukta da Güney Amerika yı gezmiş ve ilk örneği olan plankton kümesini topladığı materyallerin arasına katmıştı. Bu planktondan hareketle tüm hayatın suda başladığını söyleyecekti.

  Yukarıdaki kitabına ek olarak okumus olduğum diğer bir kitabı da "insanın Türeyişi" kitabıdır ki, bu kitap esas evrim kuramının kaynağıdır. insanın aşağı bir canlı iken nasıl gelisebildigini irdelediği bu kitap, pek çok evrimcinin de başucu kitabıdır.

  Sen bu ikinci kitabı oku öyle gel, burada tekrar konusuruz canını sıkma genç kardeşim.

  Not: ergen değilim, 29 yaşındayım, biyoloji sadece okulda aldığım ders değil ayrıca üzerine çokça okuduğum bir konu.
  ... nickime kurban ol