1. 1.
  Uzay mesafe ilişkisi yaşayan veya yeni tanışan yahut flört eden çiftin birbirinin nickini okşayarak gerçekleştirdiği sevme, sevgi gösterme, sarılma, saç okşamak gibi eylemleri karşılayan faaliyettir.

  Hayta38 dostum bilir.
  4 -1 ... lord marcus amoralist primses
 2. 2.
  bilmemi mouse yi ele iyice oturtuyorsun. ok işaretini nickin üzerine yavaş ve titrek şekilde getirerek neyse daha konuşmayayım. biz her gün en az 10 dakika sevdiceğimle nick okşaşırız yoksa bu hasret bu sıla bu sevgi nasıl dizginlenir.
  lord primses dostum konunun uzmanları olarak bir kursmu açsak .
  6 ... hayta38
 3. 3.
  hala mouse ile yapanları ortaya çıkan aktivite.

  telefondan sözlüğe girip parmakla ovmak daha zevkli.
  5 ... tristine
 4. 4.
  benim monitör 82 ekran olunca parmak küçük kalıyor direkt mouseyi yapıştırıyorum.
  telefondan interneti çok sevmiyorum orada da parmak büyük geliyor.

  not: bu işi bilmediğimiz ortaya çıktı itiraf etmek gerekirse parmak hiç aklıma gelmemişti
  3 ... hayta38
 5. 5.
  Yazar olup hic yazmayan bir yazarin nickini oksamak ile silik olan bir yazarin nickini oksamak arasindaki farki sorgulatan eylem. ikisi de ayni sirada sozluk evreninde var olmaz. Ancak biri geri donebilirkrn oteki donemez. Donebileni oksamak platonik oksayis iken donemeyeni oksamak oluoksayicilik sanirim. Sonucta sozluk evreninde olmus. Reenkarne olmus yazar ile oksasmak ise silik yazarin farkli nick ile geri donmesi sonucu olur. Birden cok nicki olan yazar ile oksasmak ise kuantum mekaniksel bir durum icerir. Ayni anda bir kac yerde olan yazari oksamak kafa karistirir. Hangisini oksayacagim, asil oksanmasi gereken kim? Gibi sorular ortaya cikar.
  3 ... john misty
 6. 6.
  "okşaşken" dudaklarınızın arasına dilinizi alıp alt dudağınızı da büzerek hennnn hennnnn diye sesler çıkartmanız gereken aktivitedir.
  3 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  Benim mouse henüz bakire olduğundan yapmadığım eylem.
  1 ... 29th