bugün

Gececiler toplaşın bizden birine linç girişimi var.
Tamam her entrysi kaliteli olmasa da genel olarak kaliteli bir yazar. Zaten kimin her entrysi dört dörtlük ki?
Genellikle online olduğum saatlerde 10-15 kişi yazıyor ve o 10-15 kişinin içinde bu arkadaş da var. Ben o saatlerde burda yazmaktan keyif alıyorsam bunun sebebi yazılanların kaliteli olmasıdır. Yok lan bunun sebebi uyku düzeni bozuk, yıkık bir insan olmamdır ama konumuz bu değil.
hiçbir yazarla şahsi sorunu olmayan kendi hâlinde biriyim.
bu tartışma burda bitsin yoksa sözlüğün düzenini bozmaktan 4 ümüz de çaylak yiyeceğiz ben sizle kutup sözlükte oynayacağım ilk fırsatta. simdi defolun kutup foruma bana ip ban atan admin ayk'a da selam söyleyin.
Bütün sözlüklerde aynı nicki almış başka bir sözlük mecrasından bildiğim yazar. Hiç değişmemiş fkdkldsl
(bkz: dostum dostum can dostum)
Doğum günüymüş. Nice senelere...
en salak saçma sorulara bile cevap yazıyor. bakalım ne zaman bıkacak .
Bunu diyen de bir kertenkele.
nick koymayı unutmuş yazardır. evet.
an itibariyle 12. nesil silik yazar. iyi bilirdik.ewed
benden korktuğu için hesabını silen yazar. geri gel lan bişey yapmam şaka yaptım şakaa..
geçen gün ben cuhapeliyim ovuc tutuyorum tatavası yapıp oruç tutan akp lilre cenabet diyebilen görgüsüz terbiyesiz yazar. nik değişmiş onuda bulurum sorun değil adam olmadıktan sonra.
Fake taxiler çoğaldı.

(bkz: swh).
ben ne dedim 10 entysinden 9 u donuzladım biri donuzlayacağım ne kadar haklı konuşmuşum. akli kapasitesi bu iki laftan ibaret donuzladim donuzlicam falan filan puhahahah
(#43317555)
o görüntüler montaj bir kere.
Bana gaysın sen diyen adamın homojen sözlük (eşcinsel sözlük)'te yazar olması ve burada reklamını yapması ne kadar trajikomik bir olay ...
12. nesil çaylak.
Biz ne unutmasaydın.
on birinci nesil silik.