bugün

"Marjinal tosbaga", bildiğin tosba lan bu adam.
benim ne idugum belirsiz nickimin bi anlami bile yok.
Açelyaların yetiştiği toprakta başka bi bitki yetiştirmek mümkün değildir. Zira açelya toprağını zehirleyen bi bitkidir. Hayatından çıktığım kişilerin de durup durup kapımı çalmaları, beni merak etmeleri; vaktince hayatlarına yaşam enerjimi kattığım ve şimdilerde bensiz kendilerini eksik hissettikleri için olabilir, bilemiyorum. *
en uygunu benimki galiba*
kesinlikle,

ben ve j ai mal au coeur (kalbim ağrıyor)
bana çok uyan durumdur.

kanıt;
beni bekleyen bir grup arkadaşın arasında yeni tanışacağımız biri vardır ve aralarında geçen diyalog.
d*- ne varmış üstünde?
n- haki renk yakalı tşört kot pantolon siyah spor ayakkabı.

n benim hakigiyenadam olduğumu bilen insandır.
koşarım da koşarım; maç ne kadarsa o kadar.
bana gayet uyan durum.
ilgi alanım, okulum, kişiliğim evet nickimin anlamıyla birebir örtüşür.
kesinlikle benden uyumlusu yoktur doğduğumdan bu yana..
ömrüm gece geç saatlere kadar takılmakla geçti. muhtemelen son 10-12 yıldır işe sürekli bir şekilde (arada resetliyoruz tabi ama) en fazla 5 saat uykuyla gidiyorum.
ben yağmuru çok severim.
alem beni buluyor dönüp dolaşıp geldikleri yer hep benim yanım oluyor dönmeyen hiç görülmedi.
sapık gibi adamım, 80'lerden çıkıp geldim. Yeri geldiğinde acımasız yeri geldiğinde dolandırıcı ama bir o kadar da cesur.
sevimli bi kelime vesselam.
hayallerde yaşayan kişi olmak.
(bkz: ben)
ben hep defansta oynarım.
evet nickimde yazdığı gibiyim. jakoben.
(bkz: entelektuel yobaz)
piston gibi ileri geri çalışırım sekman yuvasında.
(bkz: işleyen demir pas tutmaz)
yazarın nickinde karakterinden ipuçları vererek bizlere yardımcı olmasıdır. fakat kimi açıksözlü davranarak, kimi de ironiye başvurarak bu sanatı icra ettiği için yazarı bir süre takip ettikten sonra kanaate varmak tercih edilmelidir. örneğin nickinde adam kelimesini kullanmış gerçekten adam olan yazarlar olduğu gibi adam kelimesini ironik açıdan tercih ettiğini anladığımız adam! yazarlar da mevcuttur.

(bkz: sekadam)
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam)
(bkz: maldanadam)
kendimi cok muhterem biri olarak görürüm.
(bkz: adiinsan)

uyum diye buna denir. adilik var senin hamurunda.
(bkz: essagan ala gazugu)
(bkz: #1202521)
ahanda ben.garfield modunda. **
güncel Önemli Başlıklar