bugün

Sözlükte ölçüt olarak kullanabileceğimiz Şöyle bir gerçek var. Bir yazarın Nick altına az entry girilmiş olması aslında ne kadar iyi bir yazar olup olmadığına iyi bir işarettir.
Buyrun benim.
Profil fotoğrafı olarak Kadın kulağı koysan yeter nick altında 3 sayfadan fazla entry olması için. *
bir kisinin populerlik duzeyini nick altı entry sayısına baglamak.... cahillik zor zanaat be kardesim. bir omur boyu ici bos bir kafayı omuz uzerinde bosu bosuna tasımak buyuk yuk.
Aman Allahım napcaz şimdidir.
Bir nick altım bile yok.
bırakın 3 sayfayı, 3 harften az olan yazarlar var.
genelde erkek yazarlardır.

bayan yazarların nickaltları göt yalamaya meraklı fino köpeği kıvamındaki yavşak erkekler sayesinde baya şişkindir. nickaltımda çok az entry var diye üzülmeyin tıfıllar. bu sizin için çok önemliyse gidin kadın nicki alın ve soysuz erkeklerle taşşak geçin. sonra da bol bol nickaltında size güzelleme çeker bu taşşak geçtiğiniz erkek müsveddeleri. denemesi bedava.
Üzgün emoji.
kokusuz sıçmışlardır. bok sinekleri henüz nik altlarına üşüşmemişler demek.
bir başlığın altında gösterilecek entry sayısıyla alakalı olarak değişebilir. gerçi bende yine değişmiyor da neyse.
O kadar şey yazdıktan sonra kimsenin seni farketmemesidir, benimdir.
sözlükte yenidir. yada kimse tarafından siklenmezdir. belki de bi arkadaşa bakıp çıkacaktır.
benim lan o. dalga geçeceğinize yazın birşeyler...
(bkz: hiperaktifkeci). Yazıktır 5 entry bu kadar emeğe saygısızlıktır.
(bkz: baş harfi ben)
popüler olmak için trollük yapmaz, milletle tartışmaya girmez, tanım kasar. Ben de bu gruba dahilim.
sözlüğe yeni gelmiş yazarlardır buna bende dailim.
nick altına girilen entry sayısı minimum 20 den az olan yazarlardır.
6.nesil olduğu halde sözlükte kendine 3 sayfa nickaltı girdirebilen başlığı açabilmek için gece gündüz nickaltına bakan vasataltı yazar söylemi.

55 sayfa nickaltı girilen 9.nesil yazarlar var bu sözlükte.*
yavaş ama kaliteli entyler girmek istiyordur belki.
(bkz: işte bunlar hep ezik)

tamam la benimki de az, ben de sizdenim.
"burada kendimizi ifşa edersek bize bir faydası olacak mı?" düşüncesi ile "dur ben de benim o diyeyim belki bir faydası olur" düşüncesi arasında kalarak dahil olduğum yazarlar grubu.
Benimdir. Bu durumdan sıkıntı duyulduğunu düşünmemekteyim
destek olup, 5 sayfaya yükseltilmesi planlanılan yazarlar bütünüdür.
güncel Önemli Başlıklar