bugün

nick altı 2 sayfa olan yazara yolda abi, işte patron demek..

dilekçe falan yazmak istiyorum şu yönetime silsinler şu nick altlarını komple, kaldırsınlar..
nick altı 10 sayfa olunca ne oluyor acaba diye merak edilendir.
ve tuccar perde dediyi ciddiye almaktan daha kötü değildir.
saçma sapan bir tespittir. 10 sayfa olmasını bekledim buraya yazmak için bir bok değişmedi amk. *
sürekli başlık sıçan insanların da nick altlarının dolup taştığı tarafımdan bilindiği için benim için önem taşımayan başlık.
karma -250 olduktan sonra 20 sayfa olsa nolur dediğim tespit. zira nick altında yazan 10 sayfada neler yazdıkları önemli. herkes kötüledikten sonra... bütün trolleri ciddiye alalım o zaman. hepsinin nick altı onlarca sayfa küfürlerle dolu. troll olma yolunda ilerlemeye çalışan, karmasını eksilerin dibine vurmaya çalışan troll serzenişleri.
geç fark ettim bu gerçekliği... http://doganozcan.blogspo...ltnza-zeval-gelmesin.html
komik olan durumdur. evet.
beni ciddiye alanı ben ciddiye almam zaten.
Beni ciddiye almaktir. Nice yazar gordum on sayfalik nick alti var edebi yok , nice yazar gordum edebi var bir sayfalik nick alti yok.
Gereksiz insanı ciddiye almaktır. Eğer bir haftalık yazar değilse.
En çok sinek b.kun üzerinde olduğu için yapılması gerekendir.
troll olmayanları ciddiye almaktır.
komiktir. evet.
Gerçekten de komiktir.
Çok isteyip bir türlü konsantre olamadığım ciddiyet hali.

Tam küfretcem, birden gülme geliyo.
uludagsözlükte eskiden bu kadar boş olmayan insanlar da yazıyodu...

nerelere kayboldu o adamlar?
15 sayfa nick alti sayfasi olan ben gel gor ki cogu benim hakkimda degildir. sikindirik nick almanin sonucu :'(
bugün aşırı popülarite yetersizliğinden, ciddiye alınmaya değer olmadığımı öğrendim. teşekkürler uludağ sözlük.
Popülizm karşıtı olduğumu moderatöre iletmistim o yüzden benim nick altıma entry girilmiyor.
Tövbe estağfurullah tövbe hiç yapamadığım olaydır. Tam ciddiye alır gibi kaşlarımı çatıyorum, sonra bi gülme geliyor.

Acıyorum böyle kertenkelelere ya.
mantıga gel. bu kafaya gore cogunlugun yıgıldıgı yerde kaliteli seyler vardır. o zaman sana bir tavsiyem var genc adam (adamı laf olsun diye yazdım) milyonlarca sinek aynı anda b.ka ususuyor bi tadına bak istersen.
Demek bu yüzden beni sikleyen yok.