1. .
    son zamanlarda çok sıklıkla karşılaşılan hadiselerden biri.

çok tuhaf şeyler oluyor bazen bu sözlükte. bir yazar arkadaşım var, aylar önce bana bir nick altı entarisi giydirmiş, özenmiş ve beklemişte yazmış hatta sanırım şöyle idi.

"kardeşim 200 entryini ben yazayım dedim... falan filan."

şimdi bu entry 185. sırada aradaki 15 entryi kim neresine soktu, ya da kimin neresine girdi de sildirdi anlayamıyorum. bana yazıyorlar size, ona, buna, şuna, onlara ne oluyor anlamıyorum, anlamayacağımda.

insanlar neden başkalarının avukatı olmak isterler, sevdiklerini kendilerini savunacak kadar güçsüz mü sanıyorlar?

şu başlıkta bir şeyi beyan etmekten mutluluk duyarım, nick altımda yazılı hiçbir entariyi sildirmeyiniz, gammazlamıyınız, işinize hatta nick altınıza bakınız, yazacaksanız yazınız, küfür edecekseniz ediniz ama sadece kendi işinize bakınız.

bir gün uludag sözlükte, benim gibi düşündüğünde buralar daha bir güzel olacak. küfür stew gibi yazarları baştacı etmeyecek misal.

ya da ne bilim bizim ala ineğin buzağası ya da danası sarı doğacak, güneş batı'dan doğup doğuda batacak, insanlar adam olacak mesela, anlıyor musun?
    3 -2 ... eşşağan ala gazuğu
  2. .
    (bkz: ekuri yazarlar/#2296633)
    1 ... fibobacciyim
  3. .
    eleştiriyi -arkadasına dahi yapıla- hazmedemeyen ve de sormadan etmeden "vay ulan arkadasıma sen nasıl kötü yazar dedin bıdı bıdı" bile demeden modlara "silin ulan bu entry yi" buyuran avukatımsılardır.
    ... myxomatosis
  4. .
    şuursuz atışlarıyla ayar yemiş, ezilmiş arkadaşlarını savunan, onlara bir nebze de olsa destek vermeye yemin etmiş sazanlardır, sözlükteki karmaları stajer avukattır.
    ayrıca; "şöyle iyi yazardır, böyle güzel ayar verir, akil adamdır vs." sözlerle yaptıkları işi avukatlık boyutundan yağcılık boyutuna taşımayı da çok iyi bilirler. hatta aralarında bazıları vardır ki sadece yağcılıkla işi götürür başka maharetleri yoktur. yağ çektikleri arkadaşlarının koruması kollamasına girer, ufaklık muamelesi görürler, hoşgörülürler. e tabii o kadar yağdan sonra bunları hak etmiyor da değillerdir hani!

(bkz: nick altlarında yaşayan bit yavruları)
    ... kerameti kendinden menkul