1. 1.
    kimsenin iplemediği, varlıklarında bile haberdar olunmayan yazarcıklardır. sağa sola koşturup "popüler olmaya çalışıyor"la başlayan entryler düzerler. "aslında istesem acayip dikkat çekerim ben ama böyle şeylere tamah etmem" diye kendilerine züğürt tesellisi verirler. hele de aylardır hatta yıllardır yazar olup da hakkında kimsenin konuşmadığı, yorum yapmadığı yazarlar var ki, bunlar acilen sözlükten uçurulmalı. okuyan yoksa niye burada ki bunlar? atın gitsin..
    10 -100 ... afyonlu
  2. 2.
    çoğu altıncı nesildir.
    7 -16 ... afyonlu
  3. 3.
    nick altı bir sayfayı geçen ama karması yerlerde sürünen yazardan daha iyi konumdadır.
    18 -1 ... kursunkalem
  4. 4.
    dikkat çekmek için abuk sabuk başlıklar açmadıkları için seviyeli yazarlardır.
    31 -1 ... platinum
  5. 5.
    nick altına yüzlerce ''beyinsiz bu , mal bu , troll bu , salak bu '' içerikli entry girilen ahmaklar yazarlardan olmaktansa , '' az olsun ama okunduğunda güzel şeyler hatırlatsın '' düşüncesindeki yazarlardır. kimseyi yargılamayan , kimseye laf atmayan ( ayar vermeyen neyse artık ) sakin kişilerdir.
    aptal aptal başlıklar açıp da nick altına entry girilmesini bekleyen öküzlerden değildirler.
    25 -1 ... bikereindiroeli
  6. 6.
    ezik sensin nick altı bir sayfa olan tüm yazarlar seni...**
    16 -2 ... elm sokagi minik kusu
  7. 7.
    (bkz: nickaltı losyon)

takma adının altına girilenler bir sayfayı geçmiş fakat hala ezik hala baskı altında hala kendi içine işeyen insan olmaktan iyidir...
    2 ... chankirili
  8. 8.
    dikkat çekmemiş olabilir, kötü yazıyor olabilir, ya da başka bir sebebi vardır. ayrıca şahsım da onlardan biridir, fakat bunun bir eziklik olduğu konusunda pek de emin değilim.
    2 ... senurita
  9. 9.
    hakkında nick altına sayfalarca kötü eleştiri ve yazarın kalitesizliğini belirten cümleler yazılan yazarlardan daha kaliteli, daha okunulası yazarlardır. sözlükte reklamın kötüsü muhakkak ki vardır, bunu da kalitesiz yazarlar başlıklardan değil son oylanan entrylerim'deki eksi oylardan anlayabilirler.
    3 ... karsiyaka semti
  10. 10.
    "ben sana celebrity olamazsın demedim, adam olamazsın dedim."

(bkz: afyonlu dan celebrity olma dersleri)
    (bkz: nick altı manyağı afyonlu)
    dadmin edin la şunu.
    6 ... idioglossia