bugün

Benimki açık bile değil dur açayım bi tane ama 40 karakter ne yazacağım oraya, düşünülesi...
Genelde dikkat çekmeye çalışan tiplere yapılıyor. Eğer böyle bir şey geliyorsa bir yazarın başına o yazar bilmeli ki çok uzun süre ömrü yok.
zall kısmını okuyana kadar tatlı bir heyecan ve beklenti içerisine girdim ama sonuç yine hüsran.

püh sana ulan.

yani sözlükte o kadar can sıkıcı tip varken kavga etmek için zall'ı mı seçtin? ne bileyim, insanlar da biraz şey yani.
Bence kapanmak istemişse saygı duyalım...

Öhöm, konu neydi?
Çok da şeyetmeyen modadır.

"... Rumuzlu yazar" diye onlarca başlık var. Ya da "... Nickli yazarın ... Yapması" falan.

Heytırs Gana heyt ulan.
Zaten amaç şu olur genelde:

Nick altı kapatılır. Ama adına başka türden başlıklar açılır. Böylece kendi nickiyle ilgili bir sürü başlığa sahip olur.

Ortalığı karıştırmak gibi bir amacım yok ama öyle söylediler bana.
bir atasözü ; bu gün elini veren yarın neyini vermez ? der.
o değil de,
"herkes her şeyi söylemekte özgür birer bireydirler" ifadesi yanlış.
"herkes" kullanıldığında yüklem tekil olur. "bireydir" diyeceksin yani.
benimki fiili olarak kapalı zaten mk.
allah allah çok ilginç bir durum cidden. böyle bir saçmalığı da ilk defa burda görüyorum. dümdüz küfür ve iftira haricinde isteyen herkes istediğini yazabilir hakkımda. aptal, gerizekalı bile diyebilir. sözde fikir özgürlüğü platformu olarak addedilen sözlükteki şu duruma bakın hele.

ayrıca merak ediyorum nickaltı kapatma tuşu mu var? yoksa modlara yalvarıp mı kapattırıyorsunuz? bilen eden bir mesaj atarsa sevinirim.
modası çabuk geçmesi gereken modadır.