1. 1.
  Kendisini Sarah Cesicca Parker zanneden tiplerdir.
  6 -2 ... dejavu38
 2. 2.
  beyoğlu kadını ile arasında bir harbiye mesafe vardır.
  6 ... tibet
 3. 3.
  insanlara tepeden bakmayı meziyet zanneden, kapitalist düzenin dişi uşakları.
  6 -2 ... dejavu38
 4. 4.
  nişantaşı,bağdat gibi burjuva caddelerine kadar yorulmanız gerekmiyor artık bu modeli tahlil edebilmek için.zira gerçeğiyle kopyası arasındaki fark silikleştiği için bir kuul'luk emaresi olarak her kezbandan dönme tiki akıl fukarasında gözlenebileceğiniz bir triptir.
  şöyle demek istiyor bu kadınlar,nolur bozmayın onları yazık; "gözlerime bakılabilmesi için bile belli bir sınıfsal statüye ait olmak gerekiyor söz konusu benken".

  ya ama biz görmüyor muyuz bebeğim sendeki o lavuk sefil sıradanlığı acaba da böyle bir illüzyon yaratıyorsun kendi küçük dünyanda. gucci hangi sokakta, versace nin vitrininde (proleter kadınların elinden 5 dolara çıktığını çok iyi bildiğimiz) hangi giysiler var ezberleyince aktüel kadın mı oldun?

  işte kenardan kenardan , memelerinin simetriğine dikkat etmek suretiyle kaç masturbatore ilham kaynağı olacağını umursayarak yürüyen bu modern zaman mucizesi kadınlar tapılasıdırlar.halbuki biz seviyoruz kendilerini, vakti zamanında güzel güzel sevişip de onlarla, beğenmedikleri ve ironik biçimde ayak takımından olduğu iddiasıyla burun kıvırdıkları insanları uzaktan uzağa nasıl kendince aşağıladıklarını da görmezden geliyoruz.yani kısaca bozmuyoruz kendilerini.

  kendileriyle yakın mesafelerden muhattap olanlar iyi bilir ki, o herşeyi görmüş geçirmiş edasıyla yürüyen kozmetik harikası bu kadınlar, bir kere kalkanlarını indirince bir anda heves kaçırıcı bir yüzeysellik kalır geriye.

  bunların en komiği otobüse binmek zorunda olanlarıdır.o vakit içinde bulunulan ironi bir kabak çiçeği gibi ortalığa saçılır.kabak çiçeği niye ortalığa saçılsın o da ayrı bi konu...
  9 -2 ... balyancho
 5. 5.
  kendilerine soylu derler.
  2 -2 ... c2d
 6. 6.
  (bkz: entel kezban)
  3 ... wintrygreen
 7. 7.
  çoğu kadın gibi ''ay akşam ne yemek yapsam acaba? bak hava da karardı bizim herif de gelir şimdi'' telaşesine gark olup takvim yapraklarındaki günün yemeği kısmına bakmayan kadındır.
  4 ... fizikalibilitesice
 8. 8.
  (bkz: orospu bir gulusun gamzesi)
  1 -1 ... balyancho
 9. 9.
  kendisine bakmayı bilen, kendisi ve toplumla barışık kadın çeşididir. Neden bu kadar hor görülürler anlamam. Böyle vıcık vıcık yağlı çirkin makyajsız ruh gibi bir suratla sokağa çıkan kadın dahamı iyidir ey sözlük. ha kafa yapılarını kültür durumlarına karışmam ben güzelliğe bakarım illakide aralarında kültürlüsüde vardır. Hor görmemek lazımdır.
  4 ... kavalci
 10. 10.
  türkiye'nin en bakımlı kadınlarıdır. zira türkiye'nin en sosyetik yeri nişantaşıdır.
  3 -1 ... life style psychedelic