1. 1.
    biraz önce msn de gördüğüm enteresan haber.

http://www.msn.com/tr-tr/...yc5p5&ocid=spartanntp

bu günleri de mi görecektik.

edit: şaka maka en garip yanı bu adamların salınması.
    durduk yere 4 kişi bir aileyi dövmüşler ve ceza verilmemiş bile.

ne denebilir ki.
    1 -1 ... tukeneceiz
  2. 2.
    Adamın bacaklarından mı tahrik olmuşlar acaba dediğim durumdur. Erkeklerde şort giyemeyecek artık bu gidişle. Çomarlığın sınırı yok.
    6 -1 ... sodomlu
  3. 3.
    Vay amına koduklarım, ya bilmiyorum bazen silahlar konuşur leşler susar.

Çek emaneti tara hepsini.
    5 ... 1618 lll v x 7
  4. 4.
    bu nası bi terslik amk! şortu adam giyiyor, kız dayak yiyor. beyni artık iyice götlerine kadar indi bu çomarların.
    8 ... serdarsl06
  5. 5.
    haberi okudum ama anlamadım. kız mı şort giymiş yoksa erkek mi şort giymiş tam çözemedim hemen saldırıya geçmeyelim bence. ama sonuç olarak ortada bir şort gerçeği var. 15 temmuz nedeniyle son günlerde herkes tedirgin herkes sinirli. ülkemizin darbecilerden kurtarıldığı günlerde herkes biraz daha saygılı olmalı. bir yandan şehitlerimiz için demokrasi şöleni tadında nöbetler tutulurken bir yandan da herkes hal ve hareketlerine dikkat etmeli.
    1 -11 ... don kulot
  6. 6.
    Çomarlık değil de daha çok nişanlı kuzenine meyletmiş bir abazanın dinmeyen öfkesi gibi duruyor.
    Tahminim bu yönde.
    ... ortamlarin suratsizi
  7. 7.
    Saka mi bu?

Beni saskinliklardan saskinliklara surukleyen sucsuz kizdir.
    2 ... when i was a child
  8. 8.
    tam su içiyordum burnumdan geldi. başlık bile komik amk. hahaha ulan ya. bu nasıl bir başlık.

adamın biri şort giydiği için kız arkadaşını dövmüşler. şu an gerçekten durumum şu;

nişanlısı şort giydiği için darp edilen kız
    3 ... true
  9. 9.
    nişanlısı şort giydiği için darp edilen kız
    3 ... aferiiinsprite
  10. 10.
    işte bunlar hep fazla kurtlar vadisi. muhtemelen bu embesiller sabahtan akşama kadar kahvede oturup delikanlı diye geçinen tiplerden ve dünyaya en ufak bir faydaları dahi yok. en ağır şekilde cezalandırılmaları gerekli ki ibretlik olsunlar.
    -1 ... flat head