1. 5.
    karşı cinsin aklını karıştırmaktır, gavatlıktır yapmayın.
    3 ... kovboyun intikami
  2. 7.
    Ne yazdığınız önemli.
    2 ... sairceketli
  3. 12.
    nisanli kisiye kopruden onceki son cikisi hatirlatir.
    1 ... halaymendilli
  4. 10.
    ham, basiretsiz, kişiliği tam oturmamış, ne istediğini bilmeyen bir erkek yerine kendi ayaklarının üstünde duran ve ciddi duruş sergileyen bir erkek isteyen kadınların yaptığı eylemdir. kimse ahlak bekçiliği kasmasın. adam sonuçta evli değildir, mübahtır. parsellenmiş gözüyle bakmak nasıl bir mantıktır yahu, kendinize gelin beyler. o yüzden bunu yapan arkadaşlarıma da kızamıyorum.

ha ben yapar mıyım, yapmam. orası ayrı. ben fırsatçıyım. *
    2 -1 ... zengin koca bulduk yokmu dedik
  5. 6.
    kızlar yazmayın bana 20 gündür nişanlıyım çok şükür. Ulan ne güzel bi şeymiş lan bu.
    2 -1 ... plane of wings
  6. 9.
    odunu yemekle sonuçlanabilir.
    1 -1 ... usualsuspects
  7. 8.
    bir insan bir insanla nişanlanmışsa normal şartlarda en sadık, en statükoculuktan uzak ve en kararlı anındadır kendi standartları içinde.

yani 10 yıllık evli biri aslında boşanmak ister ama yok çocuğu yok hayat standardı derken geçinip gidiyor olabilir. belki bu kişinin aklı çelinir.

ancak biriyle nişanlanma aşamasına gelip nişanlanan kişi zaten hiçbir baskı altında kalmadan evlenmeyi, evlenme yoluna girmeyi seçiyor.

yani nişanlı birinin neden aklı çelinsin? en aklı çelinmeyecek zamanıdır normal şartlar altında.

iradi seçim ve bu seçimden doğan iradi olmayan sonuçlar var. nişanlılık kısmı bu iradi seçime giriyor ve bu aşamada insanın aklı çelinmez.
    şayet çeliniyorsa ya nişan nişan değildir ya da adam doğuştan am bitidir.
    2 -2 ... raduyev
  8. 1.
    tam manası ile şerefsizliktir. ulan nişanlı işte siktir git kendine başkasını bul şerefsiz.
    1 -1 ... dertler derya olmus
  9. 3.
    grup istiyordur belki?

kızım ve bu kadar iğrenç olmamam gerek evet biliyorum vurmayın.

ama yinede şerefsizin önde gidenidir.benim nişanlıma biri yazsa ilk kızı bulur yolarım sonrada nişanlımı kör ederim en etkili yöntem.
    3 -3 ... cat spirited
  10. 2.
    Garip bir fantezi içinde olmaktır.

Şehvetten ileri gelir. Ne yapsa kendisine mani olamaz.
    ... aydinoglu vertigas
  11. 13.
    10 yıllık platoniğime sırf nişanlı diye yazmamıştım. tabi karakter meselesi bu. ona itiraf edecek cesareti buldum ama çoktan nişanlanmıştı.
    ... uzay muhtari
  12. 4.
    Vakit kaybıdır. Ha Yüzük atar o zaman şansını denersin.
    -1 ... tenete
  13. 11.
    Nişanlısının yakalaması durumunda tost yapılacağınızı gösterir.
    -1 ... pich erkek