1. 161.
    Kime ne kazandıracak ki? Ne kanıtlayacaksın? Zaten bok gibi giden bir hayat, bahanen ne? - borçlar,dersler,sevgi eksikliği... peki çözümün ne? intahar, easy! Dostum inancın ne bilmiyorum ama hepsinin çözümü var rahmetli ananem hep “ kötünün kötüsü var oğlum unutma “ derdi. Hayatım redline a girdiğinde hep bu söz aklıma gelir daha fazla hırslanırım, sonuçta somalide bir bardak suya muhtaç olabilecek kadar kötü olabilirdim, en azından sorunlarımın çözümünü kimseden destek almadan hırsımla isteğimle dizginleyebiliyorum, çözemiyorum bazen ama aynaya bakınca pişmanlık yaşamıyorum, aynada kara gözlerime bakınca olsun be shell “ en azından denedin” diyebiliyorum...
    5 -1 ... shell
  2. 162.
    niçin intihar etmiyorsunuz
    -3 ... bay polar
  3. 164.
    hayat güzel olm, hayat ölmek için çok kısa.
    ... jizzy
  4. 165.
    Belki de intihar ettikten sonraki hayatı yaşıyoruz. Nereden bileceğiz garantisi var mı?
    ... sessiz geveze
  5. 166.
    her türlü şartlar oluşmuş olsa da sadece engel korku bir de ardında kalanlari düşünmek.
    ... sakallarini seven bleda
  6. 167.
    intihar bir kaçış olduğu için dertlerimle yüzleşmek istiyorum. aslında yaşamak için de bir sebebim yok ölmek için de.
    ... cahal
  7. 168.
    calisan oyuncagimi neden kirayim?
    bozulsada tamir ederim tamamen bozulana kadar kullanirim.
    cok zevkli bir oyuncak beynimi vucudumdan ayiriyorum bazen, beynim baska dunyada bedenim baska dunyada oyun oynuyor.
    beynim aliyor analogu eline veriyor komutunu bedenim baska isle ugrasirken beynim baska yerlerde yakiyor sigarasini ps4 te fifa oynar gibi oynuyor. bazen bisiklet suruyor bazen geziyor, sevisiyor.
    bu oyuncagim en sevdigim oyuncak kirmam kirilmasinada izin vermem.
    sigara icen bir oyuncak inanabiliyormusun.
    ne guzel amq.
    1 ... kunteperist
  8. 169.
    lösevli çocuklar yaşamak için neden hayata tutunmaya çalışıyorlarsa.. kanserli insanlar nasıl son günlerimi mutlu geçiririm diye not tutuyorlarsa. Böbrek yetmezliği,kalp yetmezliği olan insanlar her gece başını yastığa koyunca nasıl uyuyorsa.. niçin intihar etmiyoruz? tek neden budur. aksini iddia eden organlarını bağışlar.
    ... pluvofil
  9. 170.
    Yarının ne getireceğini kim biliyor?
    Belki güzel bir aşk, belki bol para belki de hayalini kurduğun başka bir şey.
    Bunları bilmeden neden hayatıma son vereyim?
    1 ... one last chance
  10. 171.
    Ölümün farkına vardığımda iki şeyin arasında kaldım. Hala bu dünya için yaşamaya, güzel bir kariyer, lüks bir yaşam, egomu tatmin etmeye devam mı yoksa sadece kendim, bu sefer ego olmadan sadece kendi isteklerim için yaşamaya devam mı. Cevap belli. Sonuç belirsiz. Hala istediğim hayatı yaşamamışken buna son veremem. Ölmeye hazır değilim. Çünkü hala yaşamak istediğim bir hayat var.
    ... kedimedii