bugün

manuş baba'nın kendine has tarzı ve orijinal yorumuyla alacağı versustur. neşet ertaş gibi müzik yapanlardan türkiye'de yüzlerce var.
Kamış ne amk peluş gibi.
Manuş babaaaaa. eksileyin lütfen hakettim
Neşet ertaşın sazıyla tek atacağı versustur.
Neşet ertaş Manuş babadan daha eski ve daha etkili bir sanatçıdır.
Neşet ertaş sazı sadece çalarak götünüze sokuyormuş hissi verebilme yeteneğine sahip bir insan, sanatçıdır. Diğeri ise nerede olduğunu bile bilmediğim bir türbedir.
mamul baba ilk ortaya çıktığında bu ne güzel sey dedim ama artık dinlemekten gına geldi .he güzel müzik yapıyor o ayrı su an bana sıkıntı veriyor ama neşet babayı senelerdir dinlerim aynı keyifle.
(Mamul ne la)
Bak şimdi beni kalbimin orta yerinden vurdun.. ikiside işini hakkını vererek yapanlardan. Manuş baba sürekli dinlediğim bir sanatçıdır çok güzel şarkıları bulunmaktadır mesela eteği belinde, dönersen ıslık çal,haberin var mı?,karanfil kokuyor cigaram. Neşet babaya gelince öyle mükemmel bir sanatçı ki şarkılarının hepsi dinlenebilir. Dinleyenler de olumsuz yorum yapamaz buna eminim *
adamın kendini neşet ertaş'la kıyaslama çabası varmış gibi konuşmuyor musunuz bir trollün peşinden, çok komik.
Bir kadının saçına gül takmasini konuşur bir biçimde melodiye dökme olayı nasıl bir Neşet Ertaş gibi çınara karşı atfedilir aklım almıyor efendim.

(bkz: troll)
Galaksi vs ada parçası.
lan olm ney lan bu ?

mahmut paşa mıdır ? nedir ?

dün 1, bu gün 2.

karşılaştırdığınız kimselere bak.

trollerde bir zeka oulrdu

şimdi herkez troll oldu

zeka yerlerde sürünüyor.

mahmut paşanın rakibi olsa olsa

aleyinaa dilki den hadise olabilir.
versusun da bir mantigi vardir arkadasim. manus baba suanda asagi yukari herkes tarafindan bilinmeye baslanmis(halk arasinda patlamış) olabilir ancak en azindan kendi gorusum olarak soyleyeyim, bundan fazlasini yapamayacaktir. cunku tek bir soyleyis sekli var ve bir yerden sonra prim yapmayacaktir. neset ertas ise, neyse baslarsam bitiremem. bu versusu belki şöyle yapsak daha mantikli olabilir: neşet ertaş'ın tırnak hücresi vs manuş baba.
manuş kim?
manuş baba'nın babayı alacağı versus.
durduk yere adamın da kalbini kırdırıyorsunuz bana.
neşet ertaş'ın şarkıya girmesi 5 dakika sürdüğü için manuş baba açık ve net.
güncel Önemli Başlıklar