bugün

karabükspor' un kaleci antrenörüdür. ligde kalmaları mucize olur bu şartlarda.
Yıllar önce Pavel Nedvedi dünya fıtbol piyasasına tanıtan unutulmaz olmayan kaleci. Kaleci antrenörlüğü için bakınız: Gs ' nin son üç yıldaki kaleci performansları
galatasarayda çalışarak ssk primi dolduran kişi.kaleciler üzerinde hiç bir olumlu etkisine rastlanmamış aksine fevzi aykut ufuk gibi gencecik kalecilerin yıllarca bir adım ilerleyememesine sebep olmuştur.hayrettinin yedeğinden de daha başka bir şey beklenemez zaten.takımdaki kangrenlerden biridir.ilk operasyonda kurtulunması gerekenlerdendir.
futbolculuk kariyeri boyunca toplasan 10 resmi maçta bile forma giyemeyen şimdilerin kaleci antrenörü bünye. bu adam mı genç kalecilere tecrübelerini aktaracak? yan toplarda ne yapmaları gerektiğini söyleyecek?

genç kalecileri geçtim adamın eline italya milli takım kalecisini verdik onuda mundar etti. adam napoli'ye gittide kurtuldu.

not: şimdi sazanlar çıkıp "mourinho'da futbolcu değil ama cayır cayır antrenörlük yapıyor" filan demesin. kalecilik bambaşka bir şey.
senin galatasaray' da kaleci antrenörü olman galatasaray' ın türk futboluna karşı bir ayıbıdır.
nasıl ki takım kötü giderken hoca gönderiliyorsa, kaleciler kötü olduğunda da kaleci hocası yollanmalı. kaç sene oldu bu gereksiz kişi bizim kalecileri çalıştırdığından beri sorun var kalede.
benim babam kaleci olsa hayretin' i kesip galatasaray' da oynayamazdı. o yüzden galatasaray' a asla kaleci antrenörü de olamaz. ama işte bu adam nasıl oluyorsa türk futbol tarihinin en eleştirilen kalecilerinden olan hayretin' i kesemediği halde galatasray' ın kalecilerini yetiştiriyor. bu hoca, takımın başına geldiğinden beri bir galatasaray kalecisinin milim aşama kaydedebildiği görülmemiştir.
galatasaray' ın kaleci sorunun temel sebebi. o geldiğinden beri hiçbir galatasray kalecisi bir adım ileri gidememiştir.
insanın aklına "Kendisi neydi ki yetiştirdiği ne olsun" sorusunu getiren kaleci antrenörü. Cengiz dülgeroğlu'na da bir yer açsınlar bari...
aykut' un gelişememesinin bence baş sorumlusudur kendisi. ufuk' u başkalarına bıraksalar bari.
kalede devleştiği söylenen maç 8 ağustos 1995 sparta prag galatasaray maçı'dır ki, devleştiği(!) bu maç 1-1 değil 3-1 bitmiş, nezihi de sağdan soldan uzaktan gelen 3 şutu ampul gibi içeri almıştır...
yıllardır, hocalar değişse de yerini koruyan galatsaray kaleci antrenörü. mondragonu bir gün onun yerinde görmek isteriz.
2002 yılından bu yana galatasaray'ın kaleci antrenörlüğünü yapan kişi. kendisinden önce bu görevi eser hoca * yürütmekteydi.
ali sami yen'de yamulmuyorsam 1995-96 sezonunda oynanan uefa kupası maçında şimdilerin 30 yaş üstü çek yıldızlarını** barındıran sparta prag karşısında galatasaray'ın kalesini koruyan ve kalede devleşerek maçın 1-1 bitmesini sağlamasına rağmen akabinde bir anda friedel'in transferine tanık olan bahtsız kaleci.
diger adı ali olan eski gs kalecisidir.

Galatasaray da 1990 / 96 sezonlarında forma giyen Nezih'i 4 ağustos 1964 istanbul doğumludur.1980 Yılında Yeniköy Spor Kulübünde futbol oynamaya başlayan Nezihi daha sonra sırasıyla Sarıyer, Çarşamba, Gençlerbirliği ve Galatasaray formalarını giyidi. Galatasaray�dan ayrıldıktan sonra Eskişehir ve Bakırköy formalarını giyen Nezihi 1998 yılında profesyonel futbol hayatına son verdi.

2002 yılında Galatasaray A takımında ve Altyapısında kaleci antrenörlüğü yapan Nezihi; futbol hayatında 2 lig şampiyonluğu, 3 Türkiye kupası, 3 Cumhurbaşkanlığı kupası, 2 Başbakanlık kupası ve 2 TSYD kupası kazanmıştır.

http://www.galatasarayliy...eknik-kadro/nezih-ali.php
galatasaraylı eski kaleci. merak ettim birden öldü mü kaldı mı diye... aradım google'da, en yakın 2006'da bir haberi var. kaleci antrenörüymüş o zaman. inşallah iyidir bu aralar.
ne kaleciydi be! ufak tefek bir şeydi. paso yerdi. galatasaraylılar dahil herkesin taşak konusuydu. hey gidi!
nedense şimdilerde, bir ara sokakta bir manav dükkanı varmış gibi bir his var içimde. iyidir inşallah...
galatasaray' ın kaleci antrenörü. yıllardır galatasaray' da kaleci sorunu yaşanmamasını sağlayan en önemli etkenlerden biri.
galatasaray'ın az maç oynarak efsaneleşen eski * kalecisi.stil olarak hayrettin'i andırırdı.kendisi yaşamına kaleci antrenörü olarak devam etmektedir.
güncel Önemli Başlıklar