1. 1.
  galatasaray'ın az maç oynarak efsaneleşen eski * kalecisi.stil olarak hayrettin'i andırırdı.kendisi yaşamına kaleci antrenörü olarak devam etmektedir.
  2 -1 ... chilavert
 2. 2.
  galatasaray' ın kaleci antrenörü. yıllardır galatasaray' da kaleci sorunu yaşanmamasını sağlayan en önemli etkenlerden biri.
  ... fth
 3. 3.
  galatasaraylı eski kaleci. merak ettim birden öldü mü kaldı mı diye... aradım google'da, en yakın 2006'da bir haberi var. kaleci antrenörüymüş o zaman. inşallah iyidir bu aralar.
  ne kaleciydi be! ufak tefek bir şeydi. paso yerdi. galatasaraylılar dahil herkesin taşak konusuydu. hey gidi!
  nedense şimdilerde, bir ara sokakta bir manav dükkanı varmış gibi bir his var içimde. iyidir inşallah...
  ... nevarki
 4. 4.
  diger adı ali olan eski gs kalecisidir.

  Galatasaray da 1990 / 96 sezonlarında forma giyen Nezih'i 4 ağustos 1964 istanbul doğumludur.1980 Yılında Yeniköy Spor Kulübünde futbol oynamaya başlayan Nezihi daha sonra sırasıyla Sarıyer, Çarşamba, Gençlerbirliği ve Galatasaray formalarını giyidi. Galatasaray�dan ayrıldıktan sonra Eskişehir ve Bakırköy formalarını giyen Nezihi 1998 yılında profesyonel futbol hayatına son verdi.

  2002 yılında Galatasaray A takımında ve Altyapısında kaleci antrenörlüğü yapan Nezihi; futbol hayatında 2 lig şampiyonluğu, 3 Türkiye kupası, 3 Cumhurbaşkanlığı kupası, 2 Başbakanlık kupası ve 2 TSYD kupası kazanmıştır.

  http://www.galatasarayliy...eknik-kadro/nezih-ali.php
  3 ... hodri meydan
 5. 5.
  ali sami yen'de yamulmuyorsam 1995-96 sezonunda oynanan uefa kupası maçında şimdilerin 30 yaş üstü çek yıldızlarını** barındıran sparta prag karşısında galatasaray'ın kalesini koruyan ve kalede devleşerek maçın 1-1 bitmesini sağlamasına rağmen akabinde bir anda friedel'in transferine tanık olan bahtsız kaleci.
  1 ... tttddd
 6. 6.
  2002 yılından bu yana galatasaray'ın kaleci antrenörlüğünü yapan kişi. kendisinden önce bu görevi eser hoca * yürütmekteydi.
  ... gimenez
 7. 7.
  yıllardır, hocalar değişse de yerini koruyan galatsaray kaleci antrenörü. mondragonu bir gün onun yerinde görmek isteriz.
  ... mal sahibi
 8. 8.
  kalede devleştiği söylenen maç 8 ağustos 1995 sparta prag galatasaray maçı'dır ki, devleştiği(!) bu maç 1-1 değil 3-1 bitmiş, nezihi de sağdan soldan uzaktan gelen 3 şutu ampul gibi içeri almıştır...
  2 ... ozz le grand
 9. 9.
  aykut' un gelişememesinin bence baş sorumlusudur kendisi. ufuk' u başkalarına bıraksalar bari.
  ... johnnyturhan
 10. 10.
  insanın aklına "Kendisi neydi ki yetiştirdiği ne olsun" sorusunu getiren kaleci antrenörü. Cengiz dülgeroğlu'na da bir yer açsınlar bari...
  ... rasyonel sosyalist