bugün

Genelde en çok kullandığım trip cümlesidir hani benle ilgilen yoksa sıçarım ağzınanın trip versiyonudur.
Bu cümleyi kuran eğer ilişki yaşadığınız kızsa hemen kaçın ordan beyler. Bu kızdan hiç bir şey olmaz. Ömrünüzü kısaltır, şeker, tansiyon, kalp hastası olursunuz. Ha Yok ben olduğu gibi kabul ederim diyorsanızda zaten Allah belanızı vermiştir geçmiş olsun.
Benimle ilgilenmedin sıra gelince canına okuyacağımın ana fikridir.koşarak uzaklaşın onun hayatından.
en nefret ettiğim kezo sözüdür. allahım bizi türk kızlarıyla soktuğun sınav çok zor, lütfen zili çaldır artık bitsin bu azap.
daha önce defalarca duyduğum kelimedir. iyi ki de bırakmışım kendisini.
cok sinir bozucu bir cumle. her yastan cinsiyeti ne olursa olsun insandan duyuldugunda topuklayarak kacma istegi uyandırıyor.
üstü kapalı “benimle ilgilen istiyorum ama sen umursamıyorsun” sinyalidir.
Bu cümleyi kuran insandan arkanıza bakmadan kaçın. Bu nedir ya?
noysosonmosgolsongolobo.
Etki tepki kuvveti. Nasıl muamele görürsen öyle karşılanır. Psikolojik kırılma anı.
http://gss.gs/N3Y.jpeg
iş üstündeyken sevgiliden gelince kafayı yedirten mesaj.
çalışıyorum ne yapayım allah allah.''sonra aşkım bak minenin sevgilisi tek taş almışşşşş.''
Ba ba ba. Kendini bir şey sanan yurdum yazarı.
anlık, ışık hızında cevap bekleyen tahammülsüz insan tribi. bekle kardeşim azcık ölmezsin. 9 ay nasıl bekledin ? yok hemen döncem ben sana merak etme müsait bir zamanda.
Bazen caresizlik cumlesidir. Evet cevabi alindiginda buyuk capli soka girer bir hasstir cekersiniz.
Not: evet kendimden biliyorum
ağır trip içerir.
trip level indeki 2.cümle
1.si ''peki''
- neyse sen mesgulsun galiba
+ aynen nerden bildin.
Klasik gerizekalı kız tribidir. Türlü türlü versiyonları vardır.
Ama hepsinin ortak özelliği kendilerinin çalıp kendilerinin oynamasıdır.
Siz öylece gülümseyerek izlersiniz olan biteni.
Sonra yine kendi kendine trip duvarını aşar gider yaparlar, siz yine gülerek izlersiniz
Sonra u dönüşü olur siz yine gülerek izlersiniz.
Sonra yine gider yapılır sizin artık gülmekten karnınıza ağrılar girmiştir.
Bu denli kaliteli bir zeka ile işte yurdumuz muasır medeniyetler seviyesi fln...
Ahahahajskdkdk
Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi yok. *
1. Dereceden ergen kız tribidir.
Sebebi anlasilmaz.( o değil bi de kendi kendine küser, küslüğü de sessiz olmaz.)
mesajına sadece 2 sn geç cevap verilmesi durumunda kızların erkeklerin hayatlarını daraltma şekilleri.
zincirleme trip tamlaması.
21. yüzyılın en ağır tribidir.
görsel
Kendince trip atma çabasında olan varlık tipi.