bugün

sallanmayan insanın verdiği tepkidir.
nys sn msqlsn qlba.s.s kezban tepkisi tribidir.
(bkz: kezban lisanı)
sen savaştasın galiba'nın yanından geçemeyecek trip.
meşgule alan kişiye atılan mesaj içeriği.
trip, trip, trip... Hayatınız trip. Anlayın artık dünyanın sizin götünüzün etrafında dönmediğini.
sadece kezbanlar tarafından değil zaman zaman kazmalar tarafından da cevap yazmayan kişiye trib atma şeklidir.

bu hikayedeki kazmada benim.
Genelde ergen tribi olarak bilinir.
twitterda bunun '' neyse iyi geceler sen şerefsizsin galiba'' halini bile gördüğüme yemin edebilirim.
benim de çok kullandığım soruya benzer sitemsi mesajdır. ben şimdi kezban mı oldum? kazma mı oldum? trip atan ergen mi oldum? aman allah'ım ben ne yaptım? ne duruyorsunuz? öldürün beni öldürün.
Kendince trip atma çabasında olan varlık tipi.
görsel
21. yüzyılın en ağır tribidir.
zincirleme trip tamlaması.
mesajına sadece 2 sn geç cevap verilmesi durumunda kızların erkeklerin hayatlarını daraltma şekilleri.
1. Dereceden ergen kız tribidir.
Sebebi anlasilmaz.( o değil bi de kendi kendine küser, küslüğü de sessiz olmaz.)
Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi yok. *
Klasik gerizekalı kız tribidir. Türlü türlü versiyonları vardır.
Ama hepsinin ortak özelliği kendilerinin çalıp kendilerinin oynamasıdır.
Siz öylece gülümseyerek izlersiniz olan biteni.
Sonra yine kendi kendine trip duvarını aşar gider yaparlar, siz yine gülerek izlersiniz
Sonra u dönüşü olur siz yine gülerek izlersiniz.
Sonra yine gider yapılır sizin artık gülmekten karnınıza ağrılar girmiştir.
Bu denli kaliteli bir zeka ile işte yurdumuz muasır medeniyetler seviyesi fln...
Ahahahajskdkdk
- neyse sen mesgulsun galiba
+ aynen nerden bildin.
ağır trip içerir.
trip level indeki 2.cümle
1.si ''peki''
Bazen caresizlik cumlesidir. Evet cevabi alindiginda buyuk capli soka girer bir hasstir cekersiniz.
Not: evet kendimden biliyorum
anlık, ışık hızında cevap bekleyen tahammülsüz insan tribi. bekle kardeşim azcık ölmezsin. 9 ay nasıl bekledin ? yok hemen döncem ben sana merak etme müsait bir zamanda.
Ba ba ba. Kendini bir şey sanan yurdum yazarı.
iş üstündeyken sevgiliden gelince kafayı yedirten mesaj.
çalışıyorum ne yapayım allah allah.''sonra aşkım bak minenin sevgilisi tek taş almışşşşş.''
http://gss.gs/N3Y.jpeg