1. 1.
    Bir recep tayyip erdoğan cümlesi.

-Erdoğan: Neymiş; millet açmış. Aç olarak dolaşanları buyurun, siz de doyuruverin! Nankörlük parayla değil, onlar yine nankörlüğe devam ediyor -

Yetmez reis. aç olduğunu iddia edenler derhal gözaltına alınıp uyarılmalı.

https://mobile.twitter.co...tatus/1402556866681618434
    13 ... tenet
  2. 2.
    iyice koptu gerçek hayattan, yazık...
    13 ... manyak olmaya karar verdim
  3. 3.
    ülkede herkes zengindir sömürü nemalanma hayır no.
    3 -1 ... ruzhan
  4. 4.
    Bu cümleyi 1000 küsur odalı saray da oturup hiçbir şeye para ödemeyip yüzlerce korumayla dolaşan kişi söylüyor.
    9 ... husamettin cintonik
  5. 5.
    neymiş millet açmış banane aq" dese daha cuk otururdu. içinden geçen bu çünkü.
    11 -1 ... mastor
  6. 6.
    Tok açın halinden anlar mı? Ülke yıkılsın gitsin umurlarında olmaz, hazinelerine para aktarma derdine düşerler. Öyle de düşüncesiz kişiler yönetiyor ülkeyi. Yahu zaten vicdanlı olsalar şu an şu pandemi döneminde her şeye zam koyup yaşamı zorlaştırmazlar..

E tabi adamın karısı bilmem kaç bin liralık çanta takıyor, külliyede Ejder meyveli smoothie içip keyif yapıyor millet kim amk? Ortamlarda da halkın adamıyız, beraber yürüdük biz bu yollarda diye nara atarlar..

Yalnız böyle millete de böyle adam yakışır zira açlıktan nefesleri koksa bile Erdoğan’dan vazgeçmeyecek olanlar var, müstahak lan bu ülkeye. Yetmez ama evet..
    18 ... the rise of darkness
  7. 7.
    Tayyip sözü.

Başka bir tanım yapamıyorum.
    3 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  8. 8.
    yaz gelince erkekler arasında kızlarla ilgili yapılan kötü bir yorumdur.
    1 ... manyak olmaya karar verdim
  9. 9.
    Yakında "ekmek bulamıyorsalar pasta yesinler" derse hiç şaşırmam.
    2 ... e f e
  10. 10.
    Mağdur olana arka çıkma modundan huzuru bozmayın moduna geçildiğine göre zamanı gelmiş dedirten açıklamadır.

Savunacak olan varsa koruma memurunun Instagram videosundaki banknot dolu çantaları hatırlasın olur mu?
    ... kelkeshoze