bugün

kara para aklama operasyonu gibi görünen transferdir.

(bkz: o paraya öküz alırız)
O sartlar bana sunulsa direkt giderdim. Gelecege yatirim yapmak sart bu zamanda. Barcelona gibi olmasa da gayet basarili bir kulup olmustur arap sermayesinden sonra. On numara bes yildiz top oynanir psgde yatmaya gidilecek bir kulup degil.
222 milyon Euro karşılığında olacak olandır. Psg bey ne yapıyorsunuz? Evet.
222 milyon tek çekim, öh amk.
bence barcelona daha iyi bir sistem kuracak yoksa elden çıkarmazdı.
finansal fair play bir beşiktaşıma var herhalde.
Galatasaray'ın sürpriz denilen transferinin gerçekleşme ihtimalini %0,21'den %11,36'ya çıkartmıştır.
Eğer beinsports psg galatasaray üçgeni kurulursa önümüzdeki hafta resmi olarak Moura için teklif götürülecek.
Uefa daha transfer gerçekleşmeden ffp olayını devreye sokacağını açıkladı.

Hatta tam olarak şöyle dedi.

"Psg 30 milyon euro zarar etmediğini bize ispatlamak zorunda."
neymar'ın messi ve suarez ile saha içinde olan uyumu kusursuzdu. saha dışında birlikte zaman geçirmelerinin yanı sıra antrenmanlarda da sürekli yan yana görüntü veriyorlardı.

neymar, santos günlerinde ve milli takımda olduğu gibi formasını giydiği bir takımda yeniden tek başına insiyatif alma, dolayısıyla spot ışıklarının altında tek başına görüntü vermek istiyor olabilir.

ben bu kararı nedeniyle neymar'a kızamıyorum. zira aralarındaki uyum ne kadar muhteşem olursa olsun barcelona'da messi'nin gölgesinde kalıyordu.

ha derseniz ki, psg yerine başka takım olabilir miydi? elbette, ancak tam 222 milyon euro'luk serbest kalma bedelini ödeyip neymar'ı psg'den başka transfer edecek takım bırakın dünyayı, başka gezegende dahi yok.

öte yandan neymar'ın bu transferde maddiyatı fazla göz önünde bulundurduğunu zannetmiyorum. zira yıllık 20 de kazansan, 30 da kazansan hayat standartların her halükarda zirvede oluyor. ötesi yok...
Tam 222 milyon euroya mâl olmustur oha dedirtmistir transfer piyasasının ırzına geçirilmiştir.