bugün

Bu saatten sonra, ceza - sago nah barışır.
Kim yapmışsa baya bir emek harcamış. Siyasilerin Tamamen kendi sözlerinden yapılmış bir rap şarkısı olmuş. Muhtemelen montajlayan kişi miting yetmezliğine girmiş olabilir. Bütün konuşmaları derleyip belli bir ahenk ve anlam bütünlüğüne göre dizmek zeka işi. Helal olsun.
Hayatımda izlediğim en güzel videoydu bu yapan arkadaşın emeğine sağlık.

Habahahhahadhgsjs
Akp nin seçim müziği olabilecek şarkıdır . Rte , bahçeli ve kılıçdaroğlu'nun miting kesitlerini birleştirmişler.
Güzel montaj yapmışlar emek var gerçekten .
Ben daha izlemedim. AKAPE'liler de izlememiştir emin olun.

Bir zaman, "iki başbakan bir Erdoğan" videosu yeni çıktığında, akp'li babamı "sana bir şey izleteceğim" diye yalvar yakar bilgisayarın başına oturtup başlattım hemen. Odadan ayrılıp, video bitinceye kadar girmedim yanına. Geldiğimde çoktan bitmiş, öylece boş boş ekrana bakan babamı "bitmiş, bari kapatayım" diye gönderdim. Hiç konuşmadı. Sonra yine eski tas eski hamam ampule basmaya devam. Bilirsiniz işte... Onlar bizim en yakınlarımız. Yapacak bi' şey yok. Yanıldığını kabul etmek dünyadaki en zor şey. Onlar da biliyor; ama itiraf edemiyorlar. Tıpkı lukıs bey bıradırım gibi... Yoksa bu kadar oy havadan gelmiyor.
bir eski başbakan sözü.

uyuşturucu kaçakçısı oğlunu nasıl kurtaracak göreceğiz.