bugün

(bkz: gazoz olma kendin ol)
Komiktir.

Mesela benimle ilgili bir konu hakkında geçenlerde ben hariç diğer herkesin konuştuğunu gördüm. Ama bana hiç sormadılar sen ne istiyorsun diye.

He ben yine düşündüğüme yönelirim o ayrı. ama benim yerime başkası niye düşünür anlamıyorum. Yani tamam birlikte düşünelim o da olur ama direk sizin yerinize birilerinin karar vermesi ilginç.

iyi de onu yapacak olan benim. Sen karar versen ne ki.
kankacilik müessesesinin olmazsa olmazıdır.
insanlari hayatınızı alırken sınırlar belirlemezseniz, kiminle olacağınıza, neyi/kimi seveceginize sevmeyeceginize onlar karar verir. kendilerinde yorum hakkını görürler ve sonunda hep mutsuz olan kişi siz olursunuz, ancak onların istediği hayatı yaşadığınız için başkaları hep Mutludur.
Tıpkı AiLENiz gibi. Aile her daim sizin için iyi olanı ister, bunda hemfikiriz. ama ne istediğinizi önemsemez. çünkü iyi olmak kavramı sadece onların istediği biçimde gerçek olabilir. Kimi sevip sevmeyeceginize de onlar karar verir. yanılma payları çok azdır, ancak üzülmek gerekiyorsa bi sevgi karşısında, onun da en iyisini yaşayabilirsiniz. insan üzülmeden sevginin ve elindekilerin değerini anlayamıyor.

aa unutmadan,

tabi ki sen bilirsin.