bugün

salla gitsin amk.
(bkz: siktir et)
Bismillahirrahmanirrahim.
ilk entry şerefi.
- esta piti piti.
Bücür cadı ah ah ah pişman oldu vah vah vah.
(bkz: rica ederim)
(bkz: lütfen)
(bkz: abra kadabra)**
- onu bilmem de hani bir değnek vardı sihirli, tanışmak ister misin?
- ya hani böyle sihirli bi sözcük?
- he tamam Beetle Juice Beetle Juice Beetle Juice?
- yok o değil bu başka!!! hani böyle bi şey oluyodu bunu diyen.
- şeker adam şeker adam şeker adam!
- ananınki. lan yok olum yok. böyle ayakları yerden kesiliyor falan.
- selana selana selana anasını satayım...
- oştt.
* dıttt süreniz bitti!
- neydi lan?
- aşk olum aşk...

hııı evet...
(bkz: hokus pokus evde yokus)
-hacı , bana bi bardak su getirsene
+ neydi hani bir sözcük vardı sihirli
- abrakadabra ???
+ su bile vermiycen sana...
lütfen kelimesini dolaylı yoldan anlatabilmek için uygun görülmüş söz dizisi.
sabah alarm sesinin kulaklarının derinliklerinde yarattığı o büyük tahribatla beraber kalkmışsın ama sakince ama öfkeli bir şekilde lavobo yolunu buldun. musluğu kolundaki kasların halen daha var olduğunu hissederek çevirdin ve buz gibi su akmaya başladı. sabah sabah sıcak yataktan çıkmanın verdiği o çekingenlik ile suyun soğukluğu biraz ürküttü seni ama ayılmak için cesaretli bir atılımla yüzüne çarpıverdin suyu. neyse efendim üstünü giyindin çıktın apartman merdivenleri dik lambur lumbur inmeye başladın o işi olmayan insanların uykusunun bir tarafından tutupta çekiştirerekten. belki uyanan oldu belki de olmadı ama sonunda otobüse yetişebildin. bindin uzattın şoföre parayı lanet edercesine ve balık istifi tarzı başladı okula yolculuğun. vardın eğitim kokan o koridorlara ve sınıfın önüne geldiğinde hocanın derse girdiğini farkederek hızlıca daldın içeri sıraya doğru emin adımlar atarken seslendi müstakbel hoca delikanlı nereye? döndün baktın cevap veremedin dışarı sesi ile birlikte kendine verdiğin geriye dön komutu ile birlikte uygun adım marş yaparaktan sınıftan çıktın. halbuki o kapıya 3 kere vurma nezaketini gösteripte girseydin içeri ve hocam geç kaldım müsadenizle ders takibimi kaçırmamak adına derse icabet edebilir miyim lütfen? kelimelerini kullanıp lütfeni de yapıştırsaydın sona hoca bu kibar yaklaşıma o kadar kişinin önünde bir kaç dakika geç kaldın diye hayır diyemezdi. sadet olarak biraz tebessüm ve azıcıkta lütfeni harmanlayıp servise sunduktan sonra tadından geçilmiyor.