bugün

insanın inanasını * getirmeyen, atma mahsun din kardeşiyiz kıvamında işlenesi, film promosyonu sıçmıktır. 11 sene önceki mahsun u hayal ettiğinizde iştahınızı kaçırabilecek bir durumdur.

(bkz: sarı sarı kimin yarı)

--spoiler--
http://www.ensonhaber.com/new-yorkta-bes-minareyi-ceken-mahsun-kirmizigul-doguma-az-kaldi-dedi.html
--spoiler--
11 yıl önce newyork mu vardı mahsun gardaş, atma lütfen, atacaksanda tutarlı at.
eğer filmde ikiz kulelere yapılan saldırı ile ilgili bi şiler varsa, mahzun çok fena sallamış demektir.

hayvan terli mahzun!
ben bizzat 7 sene önce duymuştum bu filmin ismini.Hatta yönetmen olarak Sinan Çetin'in ismi geçiyordu.Mustafa Sandal da projeye dahildi fakat Haluk Bilginer yoktu.
(bkz: Sadece duyduğuna yorum yapabilmeye yetenekli insanlar..)
(bkz: Dur abi belki bir bildiği vardır!)
çeşitli sanat dallarında acayip üretici lise ve dengi gençlerimizin inanamadığı mahsun kırmızıgül açıklaması.

(yav bu adamı savunacağım hayatta aklıma gelmezdi)

şimdi ne demiş bizim kerameti kendinden menkul entel arkadaşlarımız bir bakalım; "atma mahsun din kardeşiyiz", "mahsun 11 yıl önce mala benziyodu" vs. valla kusura bakmayın ama mahsun kırmızıgül bundan birkaç yıl evvel güneşi gördüm ya da beyaz melek benzeri filmleri çekeceğini anlatsaydı herhalde benzer espriler yapacaktınız. ben de gayet önyargılı olduğum için bu filmleri uzunca bir süre izlemedim, izlediğimdeyse kesin başkası çekmiştir dedim mahsun kırmızıgül'ün yönetmen olabileceğine ihtimal vermedim.

benzer bir olay piyasaya çıktığı günden beri sözlükçülerin taşak malzemesi olan ismail yk'nın envai çeşit ensturmanı büyük bir ustalıkla çaldığında olmuştu. yine çok üretken über arkadaşlar farklı gerekçelerle ismail yk'yı yermeye devam etmişlerdi. tarzı, müziği şusu busu boktan kabul ediyorum ama adama biraz saygınız olsun. aranızda çok çok bağlama ya da gitar çalmayı bilenler vardır herifin kaç çeşit ensturmanı çaldığını herhalde tvlerden internetten görmüşsünüzdür.

özet geçmek gerekirse adam beğenmemek tipik ruh halimiz bunu kabul edelim. işi gücü okula gitmek ordan gelince de sözlükte her konuda ahkam kesmek olan sözlük uuserlarının üreten ve başarılı da olan insanları ipe sapa gelmez şekilde eleştirmesi ki adamın 10 yıllık fotoğrafını koymak nasıl bir eleştiriyse hiçbir işe yaramaz ancak o uuserın acizliğini gösterir.
doğrudur. 11 yıl önce gündeme gelmişti ama o dönem maddi yönden filmi çekememiştir mahsun kırmızıgül. ilk önce sinan çetinle anlaşmıştır filmin çekilmesi için, daha sonra rekor bir fiyatta anlaşarak sinan çetini ortaklık dışına itmiştir mahsun.
bir de buradan bakınız:
http://haber.gazetevatan.com/Haber/332323/1/Gundem
yaptığı yorum şunu andırır: (bkz: yazıyom ben yaa) *
yeni filmler gelmeden önce çıkarılan promosyon kampanyalarından birisi .

(bkz: napak inanak mı kanka)
(bkz: güneşi gören adamın işporta gözlük işine girmesi)
Has Sik Tir ordan dedirten mahsun yalanlarından biri...
james cameron avatar için 14 yıldır uğraşıyorum diyor inanıyorusnuz da mahsun deyince mi gücünüze gidiyor anlamadığım durum.
adama sanki beyaz melek'ten nce sihirli değnek dokundu birden senaryo yazmaya film çekmeye başladı.
lan demek ki adamın içinde hep vardı bu yeni yeni ortaya çıkardı.
senaryo'yu sinan çetin'den satın almış.
http://www.hurriyetport.com/news/119/ARTICLE/24435/2010-10-02.html

(bkz: atma mahsun din kardeşiyiz)
Mahsun Kırmızıgül' ün ilk sürrealist çalışması.
sosyalitesi, hayata karşı duruşu, kültürü, yaşam felsefesi ve entellektüel bakış açısıyla mahsun kırmızıgül 11 yıl önce bu filmin senaryosunu yazmış!.. 11 yıl önce bitlis te beş minare türküsünü söylüyor olmasın o, hani çokta güzel konuşurya türkçeyi! ben sadece sürekli ingiliz ingilizcesiyle düşünüp california aksanıyla ingilizce konuştuğundan söylemek istediklerini tam olarak türkçeleştiremediğini düşünüyorum yani bizim yanlış anlamamız ondandır. haa şimdi sen nerden biliyorsun diyeceksin sevgili kardeşim biliyorum zamanında bunun emmoğlusu kahtalı mıçı da yüzüklerin efendisi diye bir kitap yazdı elin j.k rowling diye bir ecnebisi sahiplendi.
güncel Önemli Başlıklar