1. 1.
  5-6 yıldır mahsun kırmızıgül'ün çekmeye çalıştığı sinan çetin ile birlikte senaryosunu yazdığı film. ilk başlarda mahsun kırmızıgül'e mustafa sandal'ın daha sonra da şahan gökbakar'ın eşlik etmesi gündeme gelmişti ama çeşitli sebeplerden dolayı bir türlü çekilememişti film. ama mahsun kırmızıgül'ün beyaz melek filminin altından başarıyla kalkmasından sonra filmin çekilmesi yine gündeme gelmiştir. mahsun kırmızıgül'ün bu yaz filmi çekmesi bekleniyor.
  6 ... koobee24
 2. 2.
  mahsun kırmızıgül'ün çekeceği dizi nedeniyle yine ertelediği proje.
  2 -1 ... laz vegas
 3. 3.
  başlığı gördükçe "Bitlis değil mi lan?" diye söylettiren entry.
  6 -4 ... ask kadar siyah
 4. 4.
  Güneşi New York da gördüm. Ama daha bi farklıydı sanki!
  5 -3 ... tabiherkesboyledusunecekdegil
 5. 5.
  2009 eylülünde çekimlerine başlanacağı söylenen film. mustafa sandal'ın röportajlarına göre beren saat de olacakmış filmde. mahsun sonunda amerika'ya gidiyor bakalım onların başına ne gelecek ?
  4 ... koobee24
 6. 6.
  gecenin kanatları filmi nedeniyle bir başka bahara kalmış yapım.
  2 ... laz vegas
 7. 7.
  filmin soundtrackının basında mahsun nun annesi lov lov mahsun diye bagırıyormuş.
  5 -6 ... scurtel
 8. 8.
  (bkz: mustafa sandal) 'ın da bu filmin kadrosuna dahil olduğunu öğrenince şaşırdım. üstelik mahsun, musti'yi on iki yıl bekledim gibi iddalı bir açıklama da bulunmuş. bitse de görsek dedirten filmdir. ayrıca fettullah gülen'in hayatı ile çok örtüşen bir hikayesinin olması şaşırtıcı. filmin amacı türk sinema tarihinin gişe rekorunu kırmakmış her film öncesi yapılan kilişe açıklamalar dan. şansı yaver gitmezsse ve beyaz melek'i geçemezse mahsun'un işi zor gibi görünüyor.
  6 ... kacinkurbaasiyim
 9. 9.
  yeni mahsun kırmızıgül filmi.adı enteresan.güneşi gördüm filmindeki hatayı yapmamak gerekir.çok büyük umutlarla gitmemek gerekir zira az da olsa hayal kırıklığı olabiliyor sonra.kendisine başarılar diliyoruz.
  4 -1 ... ucretli kole
 10. 10.
  berry gel john anne berry geeel...
  14 -3 ... purfect
 11. new york ta beş minare Başlığındaki Önemli Entry'ler