1. 1.
  Nevruz günü baharın gelişini kutlamak için kırlarda yapılan bayram.Türkler'in Orta Asya'dan günümüze kadar getirdiği bayramdır.
  3 ... italiano
 2. 2.
  şerefsizlerin ve bölücülerin izmirde ortalıgı biribirine kattıgı ve çevereye zarar verdikleri onun bunun evlatlarının sahiplendigi türk bayramı...
  5 -2 ... pink floyd
 3. 3.
  (bkz: nevruz)
  ... meleklerde aglar
 4. 4.
  yarın dışarı çıkmak ve beyazıta gitmek konusunda tırsmama yola açan bayram büyük ihtimalle arabayı da katlı otoparka bırakmak gerekecek.*
  ... say
 5. 5.
  bayram kisvesi altına saklanılarak yurdumda çatır çatır bölücülük propagandası yapılan, dünya literatüründe bahar bayramıdır. ama maalesef ülkemizde uğruna yüzbinlerce insanın kanı dökülerek kazanılmış bayrağımız bile yerlere atılabilir bu bayramda. teroristler sanatçısıyla, militanıyla diyarbakırda gövde gösterisi yapar. milyondolarlarca para zararımız, yaralanmıiş polislerimiz, atık tepelerimiz kalır bu bayramımsıdan sonra. bütün bunların failleri ise memlekette tüketmekten başka hiçbir işi olmayan, yurdum insanına hiçbir faydası olmayan, olsa bile esirgeyecek olan kişilerdir.

  (bkz: sözde vatandaş)
  2 ... palta
 6. 6.
  PKK'nın gövde gösterisine döndüğü bayramdır.PKK terör örgütü değil diyenler,biji Apo diyen hainler,pkk bayrağı açanlar,askere kurşun sıkanlar,kamu malına zarar verenler hepsi bu bayramda.Gel vatandaş gel.Dağda terörist arama.Hepsi burda.Hepsi bekliyor bu barağı(Türk bayrağı)indirmek için.Uyan uyan.
  5 ... italiano
 7. 7.
  hala bazı * tarafından kullanılan bayram. ha kullandıranların hatası yok mudur, vardır.*
  3 ... redwinemania
 8. 8.
  (bkz: uyan turk evladi uyan 30 kupona alinmadi bu vatan)
  4 ... palta
 9. 9.
  baharın habercisi olan bu tarih günümüzde bazı kendini bilmez kanı bozuklar tarafından siyasi bir araca dönmüştür
  3 ... phantom
 10. 10.
  baharın gelişini müjdeleyen evrensel bir bayramdır ortaasya ülkelerinde ama yaklasık son 10 yıldır pkk'li serefsizlerin gövde gösterilerine dönüsmektedir ve buna hala dur diyen olmamaıstır.
  2 ... karpuzkabugu