1. 1.
    (bkz: nevriye budak) *
    3 -2 ... confusedy
  2. 2.
    27 eylül 2000 galatasaray glasgow rangers maçında tanışma fırsatı bulduğum basketçi. o zamanlar oynadığı galatasaray'ı desteklemek üzere tribündeydi. maça antreman çıkışı eşofmanlarıyla gelmişti. bu arada tüm eşyalarını spor çantasına tıkmıştı bu da gözümden kaçmamıştı tabi ki*. italya'da oynadığı dönemde cnn turk'te bir programa eski galatasaray'lı takım arkadaşlarıyla katılmış galatasaray'ın tekrar o günlere dönmesi için nelerimi vermezdim gibi cümleler kullanmıştır. profosyonel sporcu olarak bugün fenerbahçe'de oynasada kalbi galatasaray'ladır.
    4 ... metin oktay
  3. 3.
    10 ocak 2009 tbbl all star maci mvp'si. kendisinin bench press'te 80 kilo kaldırdığı söyleniyor...
    2 ... anything is possible
  4. 4.
    kariyerini fenerbahçede sonlandırmak istediğini söyleyen fenerbahçeli basketbolcu..
    2009 da fiba all star olma hakkını yeniden kazanmış başarılı pivot.
    1 ... azul marino
  5. 5.
    194 boyundaki türk basketbolcu.

(bkz: allah boy vermiş)
    1 ... teddy bear
  6. 6.
    antipatik kişilik..
    -3 ... luinir
  7. 7.
    türkiye'nin en iyi sporcularından biri.
    1 ... bliss
  8. 8.
    israilde bile oynamışlığı olan hatun kişisi.
    2 ... thebalkanboy
  9. 9.
    2010 uluslararası fenerium basketbol turnuvasında en iyi uzun oyuncu ödülünü alan başarılı basketbolcu aynı zamanda mütevazi sınıf arkadaşı.
    1 ... sacmasapan
  10. 10.
    mütevazi kaptan. "şampiyonlukta benim de payım olduysa ne mutlu bana." diyen kişilik. takımın yarısı kendisi zaten...
    1 -2 ... bleedingmoon