bugün

Facebook'ta bir grupta nevin yanıt'ın başarılarını çıplak olduğu için yok sayan ve kendisinin müslümanlığını sorgulayan şakirtlerdir. yani şu yorumlarda ki insanlarla nasıl aynı havayı soluyoruz, bizi nasıl aynı tanrı yarattı ben inanamıyorum. bir insan bu kadar kör bu kadar beyinsiz olmamalı. hatta bu beyinsiz lafını en hafif şekilde kullanıyorum çünkü ağır yazsam anasından danasından girmek zorunda kalacağım. allah belanızı versin. karı 100 metreyi türbanla mı koşsaydı amına koyim çarşafla mı koşsaydı? ne istiyorsunuz bi anlasam ben.

görsel

edit: şuna bile eksi geliyor ne acayip.. resimde yorum yapan gençler burada heralde.

edit 2: şakirt kelimesi biraz ağır olmuş olabilir. şakirt dediğimiz adamlar bile bu kadar mankafa değildir heralde. yobaz yazsaymışım keşke diyeceğim ama hem editte açıklama yaptım diye, hemde hala bu adamları destekleyenleri gördükçe bizim şakirt dediklerimiz de yobazmış gibi geliyor.
bu ülkede ipi en önde göğüsleyebilirsin, hatta herkesi geçebilirsin, lakin bu memlekette gericiliğin hızına asla erişemezsin..
inançlarına göre kısmen, abartı da olsa doğru konuşmaktadırlar. zira atletlerin kıyafetleri islami ölçülere göre belirlenmemektedir.
fakat inançlarında tutarsızdırlar. gıybet haramdır. nevin yanıt ın ne giydiğinden kime nedir.
yaka yaka bitirilmeyecek sayıda çok şakirtlerdir. laf da anlatamazsın ki amın oğluna, ne kafalar var lan sahiden.

--spoiler--
türklükten istifa etmek*
--spoiler--
bu namus bekçilerini görünce utandığım durum. kardeşim böyle yorumlar olabilir mi? 1-2 tane de değil. ne çok yobaz insan varmış bizim memlekette.
nevin yanıt'ın karın kaslarında bile olmayan şakirt güruhudur.
müslüman ülkelerin neden gelişemediğine net örnektir.

bu sığ beyinliler anca amerika, israil yarrağıyla akıllanıyorlar. beynine soktuğum şakirte bak sen uluslararası normlardaki koşu kıyafetine neler söylüyor. mesela şortta değil siksen bir tane nevin çıkartamamış akp zihniyetinde. senin türbanlı karıların anca sağda solda gıybet yapsın aq..

bayrağa saygıları kalmamış heriflerin. bunlara şampiyonluk bile fazla.
beyinlerinin nası yıkandığını merak ettiğim yobaz insanlar. 4 senelik bir atlet olarak bir daha kutluyorum nevin ablamı.
allah kitap diyerek karılarını-kızlarını miken,
paralarını hiç eden,
bursa da olduğu gibi, hızını alamayıp kadının kocasını da iyi eden müslümanların yaşadığı ülkede neler konuşuluyor?

dinime küfür eden, bari müslüman olsa.
sporun ruhunu anlayamamış insandır. allah rahmet eylesin.
yazık, çok yazık...
Bu insanlarla aynı ülkede yaşıyoruz ya, aslında bize yazık!
buraya bakınız: (#16042690)

buradan birini yakınız: (#26912)
amk oksijen aynı oksijen... içerde napıyosa artık bunlara.
sadece pardesü giyip, türban takınca allah yolunda koştuğunu zanneden şakirtlerin yeni zırvası.

allah pardesü giyip, türban takanlara hemen cennet kapısını açıyor zaten.

biz alıştık siz de alışırsınız.
neyin kafasını yaşadığını anlayamadığım insanlar. hayır ne içiyor arkadaş bunlar?!
insanı milletinden soğutan şakirttir, elimde olsa fazıl say'ı da alıp giderim bu ülkeden.
(bkz: Bi bitmediniz amk)

islam dinini kendine göre yontan yobazlara Allah ile kul arasına girilmeyeceğini kimsenin öğretemediği ve gıybet yapmanın arkadan konuşmanında yaptıysa yapan kadar günah olduğunu öğretemeyen dindar kesim, gözünüzü seveyim dini kendinize göre yontmayında kendi halimizde Allaha inancımızı da alıp götürmeyin.
insanı milletinden soğutan şakirttir. elimde olsa ivana sert'i alıp giderim bu ülkeden
böyle insanlarla aynı ülkede yaşadıgım için utandığım bir durum.

(bkz: evladım olsa eldivenle severim)
efendim yapın, yapın lakin bokunu çıkarmayın be. kadını ateist ilan etmişler resmen. feyste bizzat ilgili sayfada gördüğümde sadece gülüp "siktirin lan" deyip sinirden bilgisayarı kapadım inanın. vallahi anamıda alıp giderim, recep in her dediğine uyulmak zorundaysak sadece bu dediğini uygularım. bak yine sinirlendim.. gerçekten..
(bkz: gilifdar)
bu bağnazlar şakirtlerden daha aşağı yaratıklar olsa gerek. yobazlık, spora ve bilime karşı dimdik ayakta. amacına ulaşıyor bir kesim. ama kim? kime ne fayda sağlıyor bu cehalet? düşündürücü.

ulan bari müslümanlık üzerinden saldırın. türklüğe bulaştırmayın iğrenç düşüncelerinizi.
üzerinde tartışılıp değere bindirilmemesi gereken gereksiz kişilerdir. cübbe ve kara çarşafla demokrasi ve laiklik oluyor da; biz bir şey diyor muyuz?
bir tane türban ve pardesü giyen hanımı koşturup, elaleme böyle imana uygun bir atlet nasıl olur diye seyrettirse ancak fikrini kanıtlayabilecek kimsedir. ya da ne bilelim, memlekete komple dini iktidar getirsinler de, bari nevin gibi çıplaklar başka ülkeler adına yarışsa, şu gezegendeki, şu hayattaki, şu medeniyetteki yerlerini bir bilseler, değil mi?

insan çıplak koşar. bu iş milyonlarca, binlerce yıl böyle olmuştur, bunun biyolojik nedenleri var, sosyal nedenleri var, kültürel nedenleri var. ama neyse, biz işin özüne gelelim:

insan çıplak olmaz diyorsan,
hele kadın
hem insan hem de çıplak olmaz diyorsan,
ama kadın
bir insan olarak çıplak koşamaz diyorsan,
savaşına devam et güzel kardeşim.
ama unutma:
sen bu zihniyete sahip olduğun halde,
eğer bu gezegende,
hala güneşin altında,
onca insanın gözü önünde,
alkışlar ve gururla,