1. 1.
    https://instagram.com/p/BimjxQJHjyw/ profilleri açık mı kapalı mı bilmiyorum ama sanıyorum açık.

Ne denir, ne söylenir bilemiyorum. Bağıra bağıra ağlamak istiyorum artık yeter diye.

Nasıl bir ülkede, ne içinde yaşıyoruz bilemiyorum.

Küfür etsem boş, işkence etsen onu insan yerine koyup sana neden yaptın diyecekler.

Alacağı ceza 300-500 lira bir şey.

Ucuz olmamalı. Bu kadar ucuz olmamalı. Hakikaten tiksinç, ne söylesen yersiz.

iğreniyorum insanlığınızdan, nefret ediyorum. Aynı havayı soluduğum için kendimden tiksiniyorum.

Eli çok özür dilerim sikinde gezip de nereye sokacağını bilemeyen bunu marifet sayan, kediye, köpeğe uçana kaçana cinsel istek besleyen ve bundan hiçbir çekince duymayan aşağılık ötesi varlıklar olmasından son derece tiksiniyorum.

Başlıktaki Adam kelimesi için de kusura bakmayın. insanlık bu değil, insanlık bu kadar ucuz değil.

Yobaz mı diyeyim? Sapık mı? Yoksa ''çükün var oğlum senin istediğin yere sokarsın'' mentalitesini kafasına sokmuş ailesine mi kızayım.

Çok üzgünüm. Gerçekten çok üzgünüm. Böyle varlıkların nefes almasına izin verildiği için kahroluyorum.

Bugün hayvana, yarın çocuğa, öteki gün kadına. Bunların sosyal medya hesaplarını inceleseler keşke. Kaç kaçına cinsel Organının fotoğrafını attığını ifşa etseler.

Yazıklar olsun. Diyecek hiçbir şey bulamıyorum artık.
    18 -4 ... hamile taklidi yapan panda
  2. 2.
    Sonlarına doğru bağırma sesleri geldi, umarım dayaktan çürütmüşlerdir.
    6 ... mdayd
  3. 3.
    vay senin babanın amına koyim.
    7 -1 ... anto
  4. 4.
    Şerefsiz yiyeceği dayağı görünce anam anam diye ağlamaya başlamış hemen. Bu tiplerin hepsi böyle. Yakalanınca başlarlar abi yapma demeye.
    Vurun ağzından yüzünden kan fışkırsın i*nenin. Linçse buna linç.

Yalnız grup halinde vurun ki kimin salladığı belli olmasın. Evde oturduğum yerde Sinirden kudurdum.

Edit: eksileyen p*zevenk, ne o kopek tecavüzcüsü müsün? Sabır ya. Sabır.
    Edit2: basit bir maç bundan daha çok konuşuldu ya şu sözlükte. Hakikaten yazık.
    Edit3: eksileyenlerden şunu anlıyorum ki aramızda ya aşırı hümanist tipler var ya da ciddi ciddi sapıklar ile bir arada yazıyoruz. Fakat hümanist olsalar başlıktaki ilk entryi, yani haberin verildiği girdiyi eksilemezlerdi. Bunu eksiler geçerlerdi.
    Çıkarımım da şudur ki; bu sözlükte köpeğe tecavüz edenlere sempati besleyen, belki de bizzat hayvanlara bunu yapmış olanlar var. Çok ciddiyim, Dikkatli olun.
    Moderasyondan da ricamdır, eksi verenleri görebiliyorsunuz. içinizde bir nebze insanlığınız varsa Bunları kontrol edin.
    16 -3 ... odysseus
  5. 5.
    islamda normal olan şeylerden biridir.
    3 -17 ... kivilive
  6. 6.
    Ülkücü şehrinde normal olan durum.

Adamların efsanelerinde bile köpek sikerek türemişler aq.
    7 -10 ... ershan kuneri
  7. 7.
    orospu çocuğu ya. bunlar tıp öğrencilerine kobay olarak hediye edilmeli.
    3 ... kafam bir milyon
  8. 8.
    Birde dayak yiyince öküz gibi bağırıyorlar ya iyice sınır oluyorum. Böyle bir şerefsizlik yapıyorsan o dayagida yiyeceksin .
    4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    Maçı şundan daha çok konuştunuz ya vallahi size de yazık.
    8 -2 ... hamile taklidi yapan panda
  10. 10.
    tuhaf bir olay.
    yapan kişi en ağır cezayı almalıdır. evet.
    2 ... evrenin disinda olan yazar