bugün

Sonlarına doğru bağırma sesleri geldi, umarım dayaktan çürütmüşlerdir.
vay senin babanın amına koyim.
Şerefsiz yiyeceği dayağı görünce anam anam diye ağlamaya başlamış hemen. Bu tiplerin hepsi böyle. Yakalanınca başlarlar abi yapma demeye.
Vurun ağzından yüzünden kan fışkırsın i*nenin. Linçse buna linç.

Yalnız grup halinde vurun ki kimin salladığı belli olmasın. Evde oturduğum yerde Sinirden kudurdum.

Edit: eksileyen p*zevenk, ne o kopek tecavüzcüsü müsün? Sabır ya. Sabır.
Edit2: basit bir maç bundan daha çok konuşuldu ya şu sözlükte. Hakikaten yazık.
Edit3: eksileyenlerden şunu anlıyorum ki aramızda ya aşırı hümanist tipler var ya da ciddi ciddi sapıklar ile bir arada yazıyoruz. Fakat hümanist olsalar başlıktaki ilk entryi, yani haberin verildiği girdiyi eksilemezlerdi. Bunu eksiler geçerlerdi.
Çıkarımım da şudur ki; bu sözlükte köpeğe tecavüz edenlere sempati besleyen, belki de bizzat hayvanlara bunu yapmış olanlar var. Çok ciddiyim, Dikkatli olun.
Moderasyondan da ricamdır, eksi verenleri görebiliyorsunuz. içinizde bir nebze insanlığınız varsa Bunları kontrol edin.
islamda normal olan şeylerden biridir.
sıkıldım soyle haberlerden artik. adama tecavuz ederken yakalanan kopek olsa daha cok haber degeri tasirdi. obur turlusu siradan turkiye haberleri.
Güzelim anadolu'da, buram buram tarih ve medeniyet kokan yurdumda bu tür olaylar maalesef çok. Bilmemek
Umursamamaya imkan sağlıyor sadece. Bin taneden biri anca bu şekilde yakalanıyordur.
be güzel hayvan 50 metreden görsen kovalarsın beni. niye ısırıp koparmıyorsun şu puştun çükünü.
Cehapelidir kesin, iğrenç olay evet.
Ya ne denilebilir ki kadınlara yaptıgınız zulümler yetmiyo şimdi sıra hayvanlara mı geldi?.
Asıl onlara hayvan denilmeli.kısırlaştırılması gereken yaratıklar.
Köpek türban takmamıştır. Mini etek giymeseydi.
Normal insan değil bunlar arkadaş. Neyin kafasını yaşıyorlar? Nasıl oy bir istek uyanır? Bu insanlık nereye gidiyor? Bizim sonumuz ne olacak böyle insanların içinde? Büyük soru işareti.