1. 1.
    Akpartiye yaranmak icin, cumhurun verdigi cezalar sonrası boyle dizi yayınlamaları tesaduf olamaz. Her ne kadar osmanlı hepimizin ecdadı olsada konu başka, malum partinin hep neo osmanlıcılık ayaklarından sonra kendilerine bi jest yapılmış oldugu aşikar.
    -5 ... hercool
  2. 2.
    Yazdım, yazdım, sildim. Vazgeçtim. Mesnetsiz ifadeler.
    ... huzursuz adam
  3. 3.
    Çekmeyi planlıyor tabiki de. Oğlancı Osmanlı padişahının hareminde harem ağalığı yapan genç ve kaymak g.tlü Tolga ağa ile.sultan ve muhafız arasındaki aşk üçgeni. Tolga aslında muhafızı seviyor ama padişahtan da korktuğu için muhafız ile olan aşkını saklıyor. Tabi muhafız da saraya gizlice afyon sokup yasa dışı işler ile uğraşıyor. Tolga ile muahafız Hüseyin zaten afyon çeker iken tanışıyorlar. Aynı anda da haremdeki kızların lezbiyen ilişkilerini de ele alan bir dizi "the harem" yakında netflix de bir Netflix originals olarak karşımızda.
    2 -2 ... uzay muhtari
  4. 4.
    kesin yine ipneli gay'li olacaktır. bir tane de konusuz çekin kardeşim.
    ... masklavi
  5. 5.
    O zamana göre dünyanın en büyük devletlerinden birini anlatan dizi çekmeleri gayet normal ne var bunda bizanslıları romalıları anlatan onlarca dizi var o döneme göre osmanlı bunlardan çokmu zayıftı hayır.
    1 ... schmelzer
  6. 6.
    osmanlı ile akpyi birleştirip osmanlıyı gördüğü anda kuduran mallar var.

osmanlı 1453 de kuruldu amk... cahilleri. akp kaç yılında kuruldu. siktirin gidin şimdi.
    ... vedat minor combo