1. 424.
  netflix

  Netflix iki yeni ödeme ortaklığıyla Türkiye’deki varlığını güçlendiriyor.

  Dünyanın lider internet eğlence servisi Netflix, Türkiye’deki üyelerine sunduğu kapsamlı ödeme seçeneklerini Bankalararası Kart Merkezi (BKM) ve iyzico ile işbirliği yaparak zenginleştirdiğini duyurdu.

   

  Mevcut ve yeni Netflix üyeleri, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) ile yapılan yeni işbirliği kapsamında aylık üyelik ücretlerini TROY logolu kartlarıyla ödeyebilecek. 1990 yılında kurulan BKM, bankaların faaliyetlerini kolaylaştıracak ve operasyonel süreçlerin verimliliğini artıracak çalışmalar yürütüyor. Türkiye’deki bankaların ortak platformu olan BKM’nin Nisan 2016’da kurduğu TROY, Türkiye’nin ilk ve tek yerli ödeme yöntemi olup nakit kullanımını azaltırken finansal sisteme katılımı artırma hedefiyle Türkiye pazarındaki ihtiyaçlara uygun özelleştirilmiş çözümler sunuyor.

   

  Netflix’in ödemeler alanındaki bir başka işbirliği ise Türk ödeme sistemleri firması iyzico ile gerçekleşti. Türkiye’nin en hızlı büyüyen finansal teknoloji şirketlerinden iyzico, sunduğu teknolojik altyapıyla işletmelerin ve kurumların dijital ödeme dönüşüm oranlarını maksimuma çıkarırken yerel para birimleriyle ödeme kabul etmelerini mümkün kılıyor. iyzico bugün 35.000’den fazla küresel ve yerel online şirkete güvenli ödeme çözümleri sunmanın yanı sıra 600.000’i aşkın tüketicinin güvenli alışveriş deneyimi yaşamasını sağlıyor.
  2 ... traveler of secret moments
 2. 425.
  Şu anda kendisi aracılığıyla (bkz: the crown)'u izliyorum.

  Televizyon izlemek oldum olası bana göre olmamıştır. Kendimi bildim bileli kitapları daha çok sevdim. beş dakika aralarda bile kitap okurdum netflix almadan önce. Elbette hala kitap okuyorum ancak süre bakımında kısaldı. O sürelerin hepsi benim için artık netflix oldu.
  1 ... asteroitd
 3. 426.
  netflix
  4 -1 ... geceyebakan
 4. 427.
  Bunlar geçenlerde turkiye'den çekilmiyor muydu ? Şimdi daha fazla yatırım mi yapıyorlar?
  1 ... bay friedman