1. 1.
  netflix'in yasaklanması yönünde başlatılan kampanyadır. netflix en kısa zamanda ülkemizde yasaklanmalıdır. aksi taktirde yasağa uymayarak netflix kullananlara da ceza verilmelidir.
  3 -33 ... kahraman zorbey
 2. 2.
  Diyelim ki senin dediğin gibi olsun, kafanı toprağa gömünce kıyamet gene kopmayacak mı ? Sen gene ölmeyecek misin ?
  6 -1 ... o brien
 3. 3.
  bence de yasaklansın. hatta youtube, instagram, sözlükler, spotify, bilimum insanın zevk aldığı ve kafasını dağıttığı her platform yasaklansın. sonra da karantinada birbirimizi öldürürüz, nüfus yoğunluğu azalır.
  2 -1 ... nil nil nil
 4. 4.
  hangi kanalda senarist, kameraman, yönetmen, yapımcı ya da oyuncu olarak çalıştığınızı izah ederseniz size iş bulma konusunda daha iyi yardımcı olabileceğimizi düşünüyorum.

  trt mi,
  a haber mi,
  show mu,
  fox mu,
  halk tv mi? ya da uyduda daha az izlenen öteki tv kanalları mı?

  ani troll'lüklerle mesleğinizi alenen teşhir ettiğinizi bilin isterim.
  4 ... epsilon pi
 5. 5.
  Netflix cahil gözüyle bakarsanız kanserdir, fakat kültürlü bir insanın gözünden bakarsanız daha da kanserdir. Yine de ülkemizde yasaklanmasına karşıyım çünkü ortaya daha kaliteli işler çıkartmaya çalışıyorlar. amerika'da yaşayan bir insan olsam kesinlikle yasaklanmasını ya da yöneticilerinin değişmesini desteklerdim, çünkü bu haliyle gerçekten kanser.
  2 ... greekgodpan
 6. 6.
  Bence kendini yasakla dünya kurtulsun.

  Zira aldığın oksijen bile israf...
  4 ... mavi huydur bizde
 7. 7.
  bu kampanyayı başkatanı bulup öyle güzel temiz dayak yer ki benden, karantina sürecim netflişkş sayesinde geçiyor.
  1 -2 ... pasifaktif
 8. 8.
  alakam olmadığı için pek önemsemediğim kampanyadır.
  3 -1 ... lidyanetyaa
 9. 9.
  Duyarlı, imanı güçlü mucahid kardeşlerim. Gurur duydum yahu. Daha ilk alamet belirtisinde mücadeleye başladığınız için. Diger alametlerde durum nedir? Sıfır sıkıntı. Bravo.
  Mesela;
  ilim ortadan kalkacak, cehalet yerleşecek.
  Sarhoşluk veren içkiler yaygınlaşacak.
  insan öldürme olayları ve fitne artacak.
  Çobanlar zenginleşerek bina yapımında yarışacaklar. Yüksek binalar artacak.
  Zina açıkça işlenir hale gelecek. Kötülük yayılacak.

  Not; boğazımıza kadar boka batmışız. Sapkınlık, zalimlik, canilik, cehalet, haram, kin, nefret kol geziyor ama Netflix yasaklanınca herşey çözülmüş olacak? Her geçen gün daha çok Lut kavmine benziyoruz bence. Dışarıya, uzaklara bakmaktan, uzaklarda düşman aramaktan kendimizi göremez, kendimize bakmayı akıl edemez hale gelmişiz. Allah akıl, fikir, hidayet versin bizlere. Amin.
  2 ... huzursuz adam
 10. 10.
  Komik bir istek

  Senin o pek sevgili hökümetin geçen onca yılda ne kadar fabrika, tarım alanı varsa satıp üstüne turizmi de baltaladığı için vergiler ve cezalarla ayakta duruyor

  Bu vergiler de nereden çıkıyor yok Netflix yok Google yok PS store dan felan yani bu ortamlar olmasa vergi kesecek başka bir şey bulmaları gerekecek

  En nihayetinde artık ekonomi diye bir şey olmadığı için buradan gelen üç beş kuruşa tamah edeceğiz birkaç ay önce google'a da para kesmeye kalktılar Azdaha Türkiye'den çekiliyordu oturun oturduğunuz yerde sonra o yabdıkları yolu yemeye başlarsın.
  3 ... total blackness