1. 1.
  netflix'in yasaklanması yönünde başlatılan kampanyadır. netflix en kısa zamanda ülkemizde yasaklanmalıdır. aksi taktirde yasağa uymayarak netflix kullananlara da ceza verilmelidir.
  4 -35 ... duran emmi
 2. 2.
  Diyelim ki senin dediğin gibi olsun, kafanı toprağa gömünce kıyamet gene kopmayacak mı ? Sen gene ölmeyecek misin ?
  6 -2 ... o brien
 3. 3.
  bence de yasaklansın. hatta youtube, instagram, sözlükler, spotify, bilimum insanın zevk aldığı ve kafasını dağıttığı her platform yasaklansın. sonra da karantinada birbirimizi öldürürüz, nüfus yoğunluğu azalır.
  3 -1 ... nil nil nil
 4. 4.
  hangi kanalda senarist, kameraman, yönetmen, yapımcı ya da oyuncu olarak çalıştığınızı izah ederseniz size iş bulma konusunda daha iyi yardımcı olabileceğimizi düşünüyorum.

  trt mi,
  a haber mi,
  show mu,
  fox mu,
  halk tv mi? ya da uyduda daha az izlenen öteki tv kanalları mı?

  ani troll'lüklerle mesleğinizi alenen teşhir ettiğinizi bilin isterim.
  5 ... epsilon pi
 5. 5.
  Bence kendini yasakla dünya kurtulsun.

  Zira aldığın oksijen bile israf...
  4 ... bu koyden olsam ne olacak
 6. 6.
  alakam olmadığı için pek önemsemediğim kampanyadır.
  3 -1 ... lidyanetyaa
 7. 7.
  Komik bir istek

  Senin o pek sevgili hökümetin geçen onca yılda ne kadar fabrika, tarım alanı varsa satıp üstüne turizmi de baltaladığı için vergiler ve cezalarla ayakta duruyor

  Bu vergiler de nereden çıkıyor yok Netflix yok Google yok PS store dan felan yani bu ortamlar olmasa vergi kesecek başka bir şey bulmaları gerekecek

  En nihayetinde artık ekonomi diye bir şey olmadığı için buradan gelen üç beş kuruşa tamah edeceğiz birkaç ay önce google'a da para kesmeye kalktılar Azdaha Türkiye'den çekiliyordu oturun oturduğunuz yerde sonra o yabdıkları yolu yemeye başlarsın.
  4 ... total blackness
 8. 8.
  Site kapanmasına alışkın yasakçı kafaların talebi. Bir kere bile netflix e girmek için para yatırmamışsın senin kafana uygun yayınların da olduğunu görmeden yasaklansın diyorsun. Siktir git arabistana.
  3 -2 ... banasormabencahilim
 9. 9.
  Desteklemediğim görüştür. Netflix'teki eşcinsel içerikler nedendir bilinmez, en çok bu yobazların dikkatini çekiyor. Dün izlediğim gerçek görüntülerden derlenmiş 2. Dünya savaşı belgeselinden hiç bahsetmiyorlar mesela. insanların tercihi ne ise o dikkat çekiyor demekki.
  1 ... myosotis
 10. 10.
  zorla mı izletiyolar kardeşim rahatsız olan izlemez.
  4 -1 ... anarsist kedicik