bugün

Reed Hastings şayet bu duruma el atmazsa, derhal kürt dizilerinin çekimlerine başlamazsa büyük bir boykot başlatırız. O zaman bakın bakalım arkanızdaki rockefeller ailesi de kurtarabilir mi sizi.

Yeter ya, paramızı veriyoruz da sizin saçma salak dizileriniz için mi? Anladık homofobik değilsiniz, her dizide iki yağız delikanlıyı sevgili yapmanızdan anladık da aynı şeyi ırkçılık için söyleyemem. Besbelli ırkçısınız, bi kürt dizisi çekemediniz.
Zaten kürtçe altyazı yok, ona da ayrıca sinirliyim.
Hesabımı silmeme sebep olmuştur. Kuzenlerimi, yakın çevremi de tembihledim silmeleri için. Şimdi netflix düşünsün...
Para veriyorum da ne için? Elin ecnebileri, eşcinselleri ve zencileri için mi? Niye kürt dizilerine yer verilmiyor? Niye çekilmiyor? Hepsini geçtim, niye kürtçe altyazı yok?

Ay vazgeçtim. Netflix'in yapacağı dizide en fazla şöyle bi konu olur: maho ağanın oğlu memo, tarlasında ırgat olarak çalışan şexo'dan hoşlanmaya başlar, olaylar gelişir, aşıklar kendilerini kısıtlayan, ayırmaya çalışan topluma karşı lgbt bayrağını açarlar... Üff iğrenç.
kimi kürt kardeşlerimizi üzen durumdur. hemen yapılmalıdır. evet.
orda bari rahat bırakın.
allahım türk milletine nasıl bir beddua okudularda verdin bu derdi.
Kuzum ben mesajını yetkililere ilettim. Üzgün olduklarını ve özür dilediklerini iletmemi istediler. En yakın zamanda projeler geliştireceklerini de beyan ettiler. Swh.