1. 1.
  Dizi, belgesel, film izleme platformu.
  -1 ... dark fore
 2. 2.
  içinde doğru düzgün bir yapım bulamadığım uygulama. allah aşkına yapımların bir çoğu bizdeki akasya durağı gibi birşey. ben mi şöyle kaliteli birşey bulamıyorum yoksa gerçekten bu platform fazla mı abartıldı? sanırım üyeliğime devam etmeyeceğim.
  5 -3 ... ben biliyorum ama soylemem
 3. 3.
  True detective'in 1 ve 2. Sezonlarının olmaması büyük bir eksiklik.
  2 -1 ... koala amma ne fayda
 4. 4.
  üyesi olmadığım ve üye olmayı düşünmediğim dijital platform.
  1 -3 ... wizir
 5. 5.
  Elementary i kaldırmış platrom. Allah belanızı versin.
  1 ... n dakota
 6. 6.
  organize işler 2 yi almakla beraber aynı zamanda recebi vedik filmini 3.5 milyon euro vererek satın almış. adamlar artık başlı başına tekel haline geldi. rekabet kurumları ancak uyusun.
  ... rebel12
 7. 7.
  sakın ola sakın hep yek 3'ü yayınlamaya çALIŞMA GiBi BiR GAYRETE DÜŞMESiN. FiLM SiNEMADA iZLENiR.
  ... alonedarked
 8. 8.
  iss ler tarafından bilinçli yavaşlatmaya maruz bırakılan platform. kaç haftadır resmen düşük çözünürlüklerde çalışıyor .
  1 ... twist reloaded
 9. 9.
  türkiye'yi seven video izleme platformu. behzat ç ve ezel gibi türkiye'den çıkan en kaliteli işlerden bazılarını arşivlerine eklediler. türkiye'ye özel hakan:muhafız'ı çektiler. beren saat'in başrolünde oynayacağı bir dizi de çekecekler. türkiye'ye özel başka yapımlar da gelecek. bu diziler türkiye'ye özel ancak dublajla ve altyazıyla dünyanın dört bir yanından izlenebilecekler. bir amerikalı'nın hakan:muhafız'ı (yabancı adıyla the protector'ı) izlediğini düşünün. ayasofya'yı görüp, merak edip partneriyle birlikte ziyarete gelmesi çok olası. netflix türkiye bedavadan dünyaya türkiye'nin reklamını yapıyor. biz de netflix'e üye olarak netflix'i türkiye'de geçen daha çok yapım yapmaya teşvik etmeliyiz. ortada tam bir kazan-kazan ilişkisi var.

  düzenleme: hakan:muhafız'da dizinin merkezinde ayasofya var, beren hanım'ın dizisinde ise göbeklitepe dizinin merkezinde olacakmış. milyar dolar harcasak böyle reklam yapamayız.
  6 -1 ... martin scordese
 10. 10.
  Enayi tokatlıyorlar. Dizi izlemek için para vermek nedir? Evet.
  1 -6 ... oytunkaran