1. 1.
  Kusura bakmasın da yıkığın tekidir. izlediği Diziden filmde etkilenip kendi tercihini değiştirecek ya da sigaraya başlayacak ya da başka bir olay gerçekleşecek tip boşa yaşıyor. Aklını kullanamayacak kadar boş galiba. Evet.
  16 -7 ... oytunkaran
 2. 2.
  Epey sıkıntılı bir tip olsa gerektir.
  3 ... rumeli71
 3. 3.
  zaten eşcinselliğe meyillidir filim bahane vurdurmak şahane diyebilir.
  5 -1 ... yazar cizer34
 4. 4.
  beraber netflix izlenmemesi gereken tiptir.
  8 ... mecburistikamet
 5. 5.
  4k hd kalitesiyle izlerseniz memeleriniz çıkıyor tramessi oluyorsunuz yayalım.
  ... hepinizgerizekalisiniz
 6. 6.
  Ortaokul ve liseye giden ergenlerdir. dizilerde allı pullu gösterilen eşcinsel ilişkileri çocuklarda ve ergenlerde özenti oluşturabilir. 30 yaşındaki adamı etkilemez ayrıca sempatisi yoksa midesi kaldırmaz izlemez zaten. Evet.

  Edit: izleyen gizli gayler eksiliyor.
  3 -4 ... keyfinizinkahyasi
 7. 7.
  Hangi yaşta olursa olsun izlemekle eşcinsel olunmaz. Özendirici değildir bu tarz yapımlar. Aşkın cinsiyetinin olmadığını öğrenmek kötü değildir. Siz çocuklarınızın içine kötülük tohumu atmaya alışmışsınız. Biraz sevginin 50 farklı tonu olduğunu görün artık sevgili bağnazlar.
  Ayrıca tercih değil yönelim.
  2 -4 ... banasormabencahilim
 8. 8.
  Sevgi falan diye güzelleme yapıyorlar ne sevgisi. iki kişi ilişkiye girince sevgi mi oluyor. Sapık dürtülerinize de sevgi demeyin bi zahmet.
  2 -1 ... keyfinizinkahyasi
 9. 9.
  Gizli ibnedir. Götünü siktirmek için bahane arıyordur.
  3 -1 ... temirata
 10. 10.
  mesele özenmek değildir. verilen gizli mesajlardır. eşçinselliği, pedofiliyi, tecavüzü,zinayı normalleştirmeye çalışıyor batı. geçenlerde ingiliz bi ihtiyar da pedofiliyi meşrulaştırmak adına bir yazı yazmış. eşçinsellik bir hastalıktır. ve tedavi edilmelidir. nokta.
  2 -1 ... furkang7