1. 1.
    kimi insanlar için adeta bayram olacak beklenmekte olan güzel gündür.
    -7 ... kahraman zorbey
  2. 2.
    Netflixe erişim kapatılıyormuş ve vpn sunucusundan girilmesin diye de tunnelblocker kullanıyormuş devletimiz, o sırada her ay ödeme alan Netflix...
    2 ... ahhh wire
  3. 3.
    Muhtemelen kendi değerlerini başkalarına dayanmaktan zevk alan yobazların sevineceği gündür.

Bu tarz yasaklamaları konuşmaktan ben utanıyorum. 21. Yy da muhatap olduğumuz konulara bak.
    2 ... tenet
  4. 4.
    Kullanmadığım için beni pek etkilemez ancak Wikipedia'nın kapatıldığı bir dönemde netflix'i de harcarlar.
    ... sana nick alacam
  5. 5.
    us veya eu'nun bizden ihraç edilen ürünlere ambargo uygulayacağı gündür, bu kararda etkili olan cemiyetler hedef tahtası haline gelecektir.
    netflix in yasaklandığı gün

"AB, 2018 yılında 84 milyar dolar ile ihracatımızdan %50 oranında pay almakta olup toplam ihracatımızda ilk sırada yer almaktadır. "
    1 ... epsilon pi
  6. 6.
    o ne güzel gündür.
    -4 ... kahraman zorbey
  7. 7.
    kullanicıları vpn ile grip biraz daha fazla internet faturası ödeyerek izlemeye devam edecektir.
    ... yazar cizer34
  8. 8.
    sikkimde bile olmayacak gündür açıkçası düşünecek şey mi yok.

netflix den önce şu aptal sıfır bir gibi dizileri yasaklasınlar. cidden sanat engellenemez zart zurt yapacaksınız ama bunların gerçek hayatta ki etkilerini görmek isteyen gayet görür fazla lafa gerek yok.
    1 ... ne alakasi var oglum
  9. 9.
    olmayacak gündür.
    ... teksin61