bugün

Derhal netflix üyeliği açmama sebep olmuştur bu sevindirici haber.
Günün birinde akasya durağı'nın da keşfedileceğini, dünyaya açılacağını, Türk seyircileri kahkahaya boğduğu gibi yabancıların da yüzünü güldüreceğini biliyordum, şaşırmadım. Geç oldu ama olsun.

Komedimiz emin ellerde. Yabancıların Türklere ve Türk yapılarına olan önyargılarını da kırmış olacağız böylelikle. Ayrıca netflix dizileri gibi zenci de oynatıyoruz akasya durağı'nda ırkçı olmadığımızı vurgulamak için. Bi de eşcinsel olsaymış iyi olurmuş mesela sinan ile Usman aga birlikteliği gibi ama olsun, her türlü harika.
Netflix'in çöküşüne giden yolda atılan ilk adımdı diye anılır böyle bir hareket, hareketten 10 yıl sonra.
Osman aganın eşcinsel olduğu bölümden itibaren yayınlayacaklarmış.
i'm sinan kaya, i'm from kartalkaya, i came slipping.
lan bunlar olayı çok yanlış anlamış galiba, dizideki zenci sizin bildiğinizden değil emmi çok yanlış geldiniz.
Param olsa akasya durağının tüm haklarını satın alırdım sonra tüm kayıtlarını yok eder hiç var olmamış gibi zevkle kayıtların yanışı izlerdim.
Muhtemelen Ülkedeki en popüler dizi olduğunu düşünmüş olabilirler. Tabi aynı senaryonun farklı karakterler üzerinde bin kere tekrarlandığını bilmiyorlar.

Zaten bu dandik Portalı stranger things'i izleyip bir ay dolmadan kapattım. Akasya durağı ile binlerce üyeyi uçuruma sürükleyecektir.