1. 1.
  Netflix’in Suriye’deki bir MOSSAD ajanını konu alan The SPY dizisinin 4. bölümünde görülen harita.

  netflix dizisindeki bölünmüş türkiye haritası
  http://www.cumhuriyet.com...ken_Turkiye_haritasi.html
  ... james earl cash
 2. 2.
  israil ajanını anlatıyor dizi fragmanı izlediğim kadarıyla. doğal bir durum. onların amacı zaten dicle ve fırat arasındaki topraklara sahip olmak sadece kudüs ve çevresi değil. tabi ülkemiz açısından kötü bir durum.
  ... sertbirkahvesevenadam
 3. 3.
  Netflix hayranlarını şaşırtmıştır.
  ... ktm li komplo teorisyeni
 4. 4.
  dizinin konusuyla birlikte değerlendirmek gereken bir mesele.

  gerçi yaprak dökümü’ndeki ferhunde’nin sokakta linç edildiğini düşününce çok da şaaaapmamak lazım sanırım.
  1 ... unknown woman
 5. 5.
  yahu biraz kafayı çalıştırın. o harita siyasi bir harita değildir. aşağıdaki renk kodlarına ve haritaya bakınca jeolojik bir harita olduğunu düşünüyorum ben. belki de bir başka haritadır.

  gözü kör, bilgiden aciz, vatan millet sakarya diye ortalığı ayağa kaldıran hanzolar gibisiniz. bildiğiniz ilkokul bilgisi lan bu. birden çok harita çeşidi vardır ve hepsi siyasi haritayla aynı sınırlara sahip olmak zorunda değildir.

  bakın mesela aşağıdaki fiziki haritayı hazırlayanlar da marmara'yı ve ege'yi almış koparmış türkiye'den sizin saçma mantığınıza bakılırsa. ve dizideki mevzu bahis haritada da iran falan bizim sınırlarımızda yine aynı saçma mantıkla.

  netflix dizisindeki bölünmüş türkiye haritası

  kaldı ki bu siyasi bir harita da olsa netflixle ne alakası var aq. netflix kendi ordularına, kendi politikacılarına, kendi toplumlarına giydiren amerikan komedyenlerden tüm soykırımlara kadar bir çok yayına sahip. derdiniz varsa platformla değil, yayınla olmalı. ne yani, bunların hepsini internet aracılığıyla izliyorsunuz, interneti de iptal mi ettireceksiniz? gereksiz şovalyelik yapmayın, komik oluyorsunuz.

  neyse, cahillik zor iş. hadi koşun netflix üyeliklerinizi iptal edin. belki peşini bırakırlar o zaman şu platformun da rahat ederiz.
  1 ... boudoir
 6. 6.
  netflix'i zerre sevmem ama dizinin konusu zaten bu değil mi? o yüzden normal harita gibi duruyor.
  ... masklavi