1. 1.
  bu netflix'in kendi yapımı olan her dizide illaki bir zenci var. ırkçı bir insan değilim, zenci olan herkes benim kardeşimdir, büyük ihtimalle bunu azınlıklara dikkat çekmek için yapıyorlar. ama arkadaş ben kafa dağıtmak için bir dizi açtığımda zenci görmek zorunda mıyım ya?

  öncelikle "beğenmiyorsan izleme, siktir git arka söncelikle beğenmiyorsan izleme ya da ileri sararak izle" gibi laflarla gelmeyin. bunlar işte "zenciler eziliyor, dışlanıyor, ya üfff" diyen kesim. yarın zenciler çoğunluk olsa, neler neler yaparlar...
  3 ... rimi rimi ley
 2. 2.
  adamlar death note' daki l i zenci yaptılar amk. zenci sevdasına. bu arada yalnızca amerikadaki siyahlar eğer bir ülke olsaymış, dünyadaki en güçlü 13. ekonomi olurmuş. yani olay (bkz: tamamen duygusal)
  1 ... resty
 3. 3.
  social justice warrior denilen ahmak bir toplumsal hareketin sonuçlarından biri.

  kültürel marksistlerin azınlıkları ön plana çıkararak farklılıkları eritme planının bokunu çıkardıklarına bu şekilde şahit oluyoruz.

  topluma empoze etmeye çalıştıkları bu samimiyetsiz eşitlik zırvaları mide bulandırıcı. bugün bir beyazın sahip olduğu fakat afro-americanın olmadığı bir hak var mı? bilakis beyazlara gösterilmeyen müsamaha siyahilere gösteriliyor.
  1 ... caranthir