1. 1.
    ancak çomarları rahatsız edecen eşcinselliktir.

kaç zamandır üyeyim hiç öyle aşırı eşcinselliğe denk gelmedim. tabii popüler dizilerden başka bir sikim izlemezseniz bağrınırsınız böyle..
    3 -6 ... system error
  2. 2.
    aşırıdır.

bunu normalleştirme ve ya özendirme olarak görmüyorum. aman da ne kadar marjinaliz tripleriyle kendini çok orijinal sanan dangalak izleyici avı olarak görüyorum.
    eşcinsel olsam, netflixin eşcinsellere uyguladığı freakshowa çıkarılmış uzaylı muamelesinden rahatsızlık duyardım.
    6 ... strawberry blonde
  3. 3.
    Olabilir. Neden eleştiriyorsunuz ki. Herkesin sizin ilişki boyutunda düşünmesini bekliyorsanız türk dizisi izleyin. 10 dakika birbirlerine bakan çiftler müstahak size.
    2 -3 ... ultraviyole
  4. 4.
    netflix sen misin?
    1 ... siyah alfabe
  5. 5.
    Son yıllarda artan anaerkil olun ula politikalarına bide eşcinsellik eklemek harika fikir lan.
    1 ... endless pain
  6. 6.
    ve ek olarak her otta bir siyahi oyuncu bulunması.

tamam siyahilere ırkçılık yapılmasın ama bu nedir bu kadar.

duyarlı olmak vb değil artık bu kadarı.
    2 -2 ... eylulsabahi
  7. 7.
    netflix dizilerinde eşcinsellik aramak bostanda karpuz aramaya benzer diyerek katıldığım muzdaripliktir.

sanki senaristler oturuyo önce sevişmelerin nasıl olacağına karar verip üstüne hikaye dahil ediyolar gibi geliyor bazen.
    7 ... gogol black
  8. 8.
    popüler kültür öğelerinde çoğalan temsilcilik durumu doğrultusunda yüksek popüleriteye sahip olan netflix'te bulunan dizi ve filmlerde çokça görülendir.
    beğenilmiyorsa boykot anlamında üyeliği iptal etmek ve eleştiri kısmına bir yorum bırakmak yapılası en normal harekettir.
    sjw ve lgbtq+ tayfasının da yine son yıllarda popülerite skalasında yükselmesinden dolayı insanın karşısına çıkması da yine muhtemeldir.
    bazen sırf birileri mutlu olsun diye zoraki yazılan karakterler oluyorlar şu zamanlarda bir başka versiyonu da bir önceki iterasyonlarında beyaz olan karakterlerin yeniden çekimlerde etnik kişilerce canlandırılması, etnik kişilere yeni ve orijinal senaryolar ve karakterler yazılmasındansa kolaycılığa gidilmesi durumudur.
    bu tayfanın da bunu yaparak sahip olduklarına inandıkları şeylere tamamen zır hareketler yapmaları da ayrıca ironik bir durumdur.
    1 -1 ... cesikalarguzeldir
  9. 9.
    En son la casa de papel’de rastladığım olaydır.
    iğrenç bir şey amk . Bunu normal gibi pazarlamaları daha iğrenç.
    2 yıldır hollywood yapımlarında da bu tür olaylara rastlıyoruz. Dünyayı yönetenler Dünya nüfusundan hoşnut değil . Ve beyaz perdeyi de iyi kullanıyorlar . Bilinçli bir birey değilseniz bu algıyı normal karşılarsınız ki z kuşağının bu bilinçte olduğunu düşünmüyorum . Bu yüzden LGBT’ci sapıklar ülkemizde ve Dünyada ciddi şekilde artacak. Ve işin garibi bu sapıklığı özgürlük ve kişi hakları adına dillendirip yapıyorlar. Ülkemizin bu gibi kurum , kuruluş ve oluşumlara izin vermemesi ve bu işe ciddi kafa yorması gerekiyor. Yoksa çok karanlık günler bizi bekliyor olacak!!!
    7 -2 ... klavyemucahidi
  10. 10.
    mide bulandırır. aboneliğimi iptal edeceğim bu ibneler yüzünden az kaldı.
    2 -2 ... kan tutan kasap