bugün

ancak çomarları rahatsız edecen eşcinselliktir.

kaç zamandır üyeyim hiç öyle aşırı eşcinselliğe denk gelmedim. tabii popüler dizilerden başka bir sikim izlemezseniz bağrınırsınız böyle..
aşırıdır.

bunu normalleştirme ve ya özendirme olarak görmüyorum. aman da ne kadar marjinaliz tripleriyle kendini çok orijinal sanan dangalak izleyici avı olarak görüyorum.
eşcinsel olsam, netflixin eşcinsellere uyguladığı freakshowa çıkarılmış uzaylı muamelesinden rahatsızlık duyardım.
Olabilir. Neden eleştiriyorsunuz ki. Herkesin sizin ilişki boyutunda düşünmesini bekliyorsanız türk dizisi izleyin. 10 dakika birbirlerine bakan çiftler müstahak size.
Son yıllarda artan anaerkil olun ula politikalarına bide eşcinsellik eklemek harika fikir lan.
ve ek olarak her otta bir siyahi oyuncu bulunması.

tamam siyahilere ırkçılık yapılmasın ama bu nedir bu kadar.

duyarlı olmak vb değil artık bu kadarı.
netflix dizilerinde eşcinsellik aramak bostanda karpuz aramaya benzer diyerek katıldığım muzdaripliktir.

sanki senaristler oturuyo önce sevişmelerin nasıl olacağına karar verip üstüne hikaye dahil ediyolar gibi geliyor bazen.
En son la casa de papel’de rastladığım olaydır.
iğrenç bir şey amk . Bunu normal gibi pazarlamaları daha iğrenç.
2 yıldır hollywood yapımlarında da bu tür olaylara rastlıyoruz. Dünyayı yönetenler Dünya nüfusundan hoşnut değil . Ve beyaz perdeyi de iyi kullanıyorlar . Bilinçli bir birey değilseniz bu algıyı normal karşılarsınız ki z kuşağının bu bilinçte olduğunu düşünmüyorum . Bu yüzden LGBT’ci sapıklar ülkemizde ve Dünyada ciddi şekilde artacak. Ve işin garibi bu sapıklığı özgürlük ve kişi hakları adına dillendirip yapıyorlar. Ülkemizin bu gibi kurum , kuruluş ve oluşumlara izin vermemesi ve bu işe ciddi kafa yorması gerekiyor. Yoksa çok karanlık günler bizi bekliyor olacak!!!
mide bulandırır. aboneliğimi iptal edeceğim bu ibneler yüzünden az kaldı.
La casa de papel e bile soktular bu escinsellik mevzusunu, tamam lan hepimiz ibneyiz.
cılkı çıkmıştır.
escinselliği unutmayalım görmezden gelmeyelim tamam ama bu kadar ön plana cıkarmak bi süre sonra antipati yaratır . netflix dizilerindeki siyahi ve escinsel seviciliği midemi bulandırıyor artık bazı dizilerin sırf bunları ön plana cıkarmak icin yapıldıgını düsünüyorum.
örnegin ilk 2 3 sezonunu keyifle izlediğim black mirror ın yeni sezonu hayal kırıklıgı yarattı bende. iki tane duyguları bastırılmıs koca adamın yiyismelerini izlemek hic keyifli degildi. neyse harcamamak lazım iyi diziler de yok degil ama günümüzde cogu yapımın artık bunu destekler nitelikte olması can sıkıcı bir hal almaya basladı. tamamen algı yaratmaya yönelik oldugunu düsünüyorum 15 16 yasındaki genc kızların oglanların kendilerine sorgulamalarına hatta cogu zaman özendirip cinsel tercihlerinde yanılmalarına sebep oluyor bu durum. cinsel yönelim dogustan olusacak bir seydir ama cogu gencin ergenlik döneminde kafa karısıklıgı yüzünden yanlıs tercih yaptıklarında sahit oldugum icin karsıyım bu kadar ön plana cıkarılmasına.
Sex education dizisinde zenci erkek ile başka bir beyaz erkeğin öpüşme sahneleri gibi sahneler sıkça her dizilerinde vardır.
Sadece netflix dizilerinde değil hbo dizilerinde de bolca görülür.
(bkz: oz)
(bkz: six feet under)
(bkz: game of thrones)
zamanında ezilip hor görülen her topluluk gibi, toplumda kabul görulme oranı arttıkça, işlerinde piyasada güçlendikçe işin bokunu cikarmalaridir. gaylere özgü bir durum değildir. sırasıyla yahudiler ve zenciler de aynı süreçten geçmiştir. cinsel kimlik değil sosyoloji problemidir yukarıda bahsedilen. bir gariban kızılderililer yapamadı şunu amerika'da
ölmek için 13 sebep dizisinde eşcinseller, normallerden fazla mesela. Normal dediklerimiz de ona buna taciz, tecavüz filan ediyor.
Biseksüel olmama binaen beni etkilemeyen rahatsız olmadığım konunun filmlerde kullanılmasıdır.
beni de rahatsız eden durumdur. ama sadece eşcinsel ilişki olayı değil, tüm cinsel sahnelerden rahatsız oluyorum. abi tam bir olay olacak, heyecan artmış hop erkek sikini çıkarıp kadına sokuyor. lan bi dur amk şu aksiyon sahnesi bir bitsin sonra yapın ne yapacaksanız. eşcinsellik için de aynısı geçerli. çok saçma yerlerde, olmaması gereken sahnelerde ve senaryolarda bir şekilde yerleştiriyorlar.

eğer bu sahneler, doğru yerde ve zamanda çekiliyor olsa bu kadar çok dile getirilmezdi. olay basit, doğru yerde sevişin; saçma sapan, olmaması gereken yerde ilişki sahnesi koymayın.

örnek:
erkek: bugün çocuğumuzun okuluna gittim.
kadın: ee neden çağırmışlar?
erkek: çok kavga ediyormuş. çağır da konuşalım, neden böyle yapıyor soralım.
kadın: tamam ama önce beni sik.
Yahudiler mi eşcinselliği normalleştirme çabasında aşfksşkcslbs ota boka yahudileri suçlayın, onların dininde de eşcinsellik çok günah ve yasak azıcık öğrenip sonra konuşun.

Ayrıca dizilerde lgbt bireylerin ilişkileri daha da yaygınlaşmalı. Her yerde heteroseksüel ilişkileri en yaygın halde görüyoruz onlar batmıyor da iki eşcinsel dizi görünce onlar mı batıyor size homofobikler sizi.
dizileri internetden izleyip Netflixi protesto ediyorum. evet.
Daha geçen gün bunu tartıştık arkadaşlarımla. Yeni yapım her dizide kıyıya köşeye sıkıştırılmış. "Alışın her yerdeyiz!" deme şekilleri sanırım.
beni rahatsız etmeyen durumdur. Hatta "a şurda geyler varmış izleyelim bakalım" diyerek başladığım diziler bile oldu. Rahatsız olan izemesin arkadaşlar. izliyorsunuz izliyorsunuz ondan sonra orada burada ağlıyorsunuz. Sanki size her ay zorla ödetiyorlar o parayı.
Beğenmeyen kurtlar vadisi izlesin diyeceğim de o da netflix'e taşındı.
öpüşmeli geylik olmasa sorun değil ama azından öpüyor.
izlemeyin. Zorla mı izletiyorlar.
Giren çıkan size mi?
Homofobikler sizi, kılıç artıkları sizi.
çoğu ülkede artık normal birer birey oldukları için bunu senaryolarda sık sık işliyorlar. bu toplumun ne kadar hoşgörülü olduğunu gösterir. bizim ülke homofobik dolu olduğu için daha hazmedemiyorlar. çekemeyen izlemesin netflix darılmaz merak etmeyin.
ensest, sapıklık, tecavüz ile dolup taşan yeşilçam sinemasıyla büyümüş bir nesil, netflix dizileriyle terbiyeleri bozulmuş gibi yapıyor ya samimiyetsizliğini seveyim sizin.
Netflix'in artık bokunu çıkardığı cinsel sapma. Öyle gına geldi ki homofobik olmayanı bile homofobik yapar bunlar.
Lezbiyenlikte sorun cikartmayan turk halkinin iki yuzlulugunu gosteren basliktir.
Netflix reklamını seks ve her türlü cinsellik öğesi üzerinden yaptığı için olağan bir durumdur.
https://www.uludagsozluk.com/e/42205814/

arkadaş burada yeşilçama saydırmış yeşilçamda ensestin tecavüzün kötü olduğu anlatılıyor ama netflixte direk eşcinsel olun diyor aradaki fark bu.
Ya senin en çok izlenen dizilerinden birinde adam amcasının hem karısını, hem kızını götürmedi mi?

Hem de açık kanalda, tüm Türkiye izledi...

Netflix, bi de parayla satın aldığın bir program...

istediğimi izlerim sanane !
Dünya nüfusu azaltmak adına siyonist medya patronlarının tezgahlarından biri. Cinsi sapıklık da bu yöntemlerden biri elbette.
cinsi sapıklık, sapkınlık, lut kavmi gibi söylemleri bırakın da kabullenin artık. evet eşcinseller de bu hayatın bir parçası. avrupada veya amerikada olsak şu nefret söylemleriniz yüzünden yargılanırdınız. ne olacak yani bir erkek diğer bir erkeği sevse. bu ülkede gizli yaşayan bir sürü eli yüzü düzgün işinde gücünde insan var. sevmek zorunda değilsiniz ama nefret edercesine kin kusamazsınız.
diğer ülkelerde böyle bir tabu olmadığı için toplumun her kesiminden oyuncu koyuyorlar. siyahi, eşcinsel, asyalı gibi. işinize gelmezse izlemek zorunda değilsiniz.
edit: tedavi yöntemleri sunmak demiş. pardon bu bir rahatsızlık mı? artık tıp dünyası bile bunu hastalık olarak görmüyor. Psikiyatride bir rahatsızlık olarak görülmüyor. dünyanın en başarılı yazarları oscar wilde elif şafak da hasta. apple ın ceo su tim cook da hasta. çok komiksiniz.
Benci bizim gibi cahil ülkelerde eşcinsellik normalleşsin diye yapıyorlardı ama bizimkiler “oouuuvv çocum gay olacak, ben gay olacam netflix yüzünden, sansür gelsin hemen!” Demeye başladı. Olm allah aşkına bir insan nasıl sonradan gay olabilir, nasıl seksüel kimliğini değiştirebilir? Eğer değiştiriyorsa da zaten eşcinsel olduğu için öyledir, bunun yeni farkına varmıştır. Cahillik yapmayın. Gösterilenlerden rahatsız oluyorsanız, hesabınızı silin, türk dizisi ya da sansürlü bir şeyler bulup, onu izleyin. Çözümü bu kadar basit, bizim paramızla izlediğimi içeriği sansürleyemeZsiniz. Bunu da kabullenin.
Fıtrata aykırı sapkınlıkları dile getirmek hatta teşhis ve tedavi yöntemleri sunmak nefret suçu olamaz. Olsa olsa insanlığın hayrına yönelik bir faaliyet olur. Bize değil, asıl sizin öfkenizi kusmanız gereken yer, fütursuzca sapkınlığı yaymaya çalışan bu medya ve onun askerleri olmalıydı halbuki. Sapkınlıkları normalleştirme çabası içine gireceğinize, toplumları helak eden bu çarpık ilişkileri özgürlük ve demokrasi maskesi altında millete pompalayan bu hainleri deşifre etmiş olurdunuz. Evet hiç kimse anasının karnından ibne olarak doğmaz. Olsa olsa Sonradan ibne olur.
Vay yollarını skeyim ne dert oldu şu iş ya. Arkadaş 30 küsür yaşından sonra parasıyla aldığım hizmette iki tane top yiyişecekse ona katlanıp katlanmama lüksü de bir zahmet bende kalsın.
Netflix izlememe nedenlerinden sadece biridir.

Eşcinsellik hastalıktır.
DiZi iZLEYiP CiNSEL TERCiHiN DEĞiŞECEKSE ZATEN iÇiNDE VARDIR, BASTIMA YAŞA.
Hangi kutsal kitapta eşcinsel ilişkinin gayet normal ve doğru olduğu belirtiliyor? Bu pis ve sapkın şeyleri yapan toplumların nasıl helâk edildikleri, dünya tarihinde mevcut.

Bir de bu gibi aktiviteleri meşrulaştırmaya, bunun bir onur göstergesi olduğunu göstermeye, asıl bunu yapmayanların anormal olduğunu ifade etmeye çalışan beyinsizler de var.

Bütün bunların hepsi, emin olun, toplumları kontrol altında tutma amaçlı yapılan girişimlerdir.
Insanligin başlangıcından 1900'e nüfus 1,5 milyar olarak kaydedilirken, 2000 yılında dünya nüfusu 6,1 milyara çıktı. Yani son yüz yılda nüfus 5 milyara yakın bir artış gösterdi. Nüfus artışı bir şekilde durdurulmalı. Eşcinsellik normallestirme Amerika'nın Yeni siyasetlerinden bir tanesi. Bunun için ABD tüm film reklam dizi gibi sektörlerine bunu normalleştirmeleri için destekte bulunuyor.
Peki eşcinsellik hastalık mıdır ? Değildir hastalık kişiyi ruhen ya da bedenen rahatsız eden kendisini iyi hissetmesine engel olan acı veren anormal durumlardır. Tutup kimse eşcinsellik için hastalık hormon bozukluğu psikolojik rahatsızlık demesin. Dsö kabul edene kadar hastalık değildir.
Bana sorarsanız önümüzdeki 10 yıl içerisinde eşcinsel insanlar bunu açıklamakta ve yaşamakta daha özgür hale gelecek. Mutsuz evlilik sayısı azalacak. Bizim ülkemizde değil tabi bu söylediklerim.
Bizde zenginsen es cinsel olabilirsin bu sayede meşhur da olabilirsin. Olduktan sonra insanlar seni över ne kadar yakışıklı/Güzel olmuş olursun.
Fakat fakirsen ibne olursun hor görülür, dayak yersin. Tecavüze uğrarsın.
çok boku çıkıyor ben eşcinsel değilim lakin iki erkeğin öpüşmesini görmek istemiyorum arkadaş ne gözümüze sokuyosun zorla.
Sadece orada değil can sıkıntısından kullandığım bazı resim edit programlarında bile her taraftan çıkartması çıkmaya başladı. Bir çok değişik mecradan aynı anda gökkuşağı propagandasını iyi niyetle yoramıyorum. Büyük bütçeler dönüyor garip bir şeyi yerleştirmek adına sebebini bilmiyorum ama bu büyük bütçe sahiplerinin eşcinselleri düşündüğünü ne kadar naif ruhlu insanlar onlara alan açalım falan diye düşündüğünü sanmıyorum tırmandırılan islamofobi ile birlikte ele alınca çatışma alanı yaratılmak isteniyor gibi bir kaygım var. .
Şikayet eden Homofobikler izlemesin bir zahmet.
bu durumu öve öve bitiremeyen kendini aydın, medeni olarak tanımlayan binlerce aptal varken bu alana daha fazla eğilim göstermeleri şaşırtıcı değil.
beni alakadar etmez varmı yokmu netflixe para vermiyorum zaten sabah akşam sözlükteyim boşuna niye para vereyim izlemeyeceksem.
Gerçek hayatta var olan kadardır.

Siz farkında değilsiniz ya da bile bile başınızı kuma gömüyorsunuz belki ama çevrenizde o kadar çok eşcinsel var ki! Hem de hiç beklemeyeceğin kişiler var.

https://youtu.be/XWwOFgwkaCM

Emin olun tahmin ettiğinizden çok daha fazlalar.
var olan kadardır fikrine katılıyorum.

kendi hayatımda bunları açıkça konuşup yaşayabildiğimiz için bana hiç garip gelmiyor. ben heteroseksüelim, kız arkadaşlarıma kız ayarlarken, birbirini seven iki erkek arkadaşımın doğum günü partilerine katıldığımda oradaki durum neyse netflixte de o.

cinsel hayatlarını da gösteriyor filmler gerçekçilik bunu gerektirir çünkü. biz görmüyor olabiliriz gerçek hayatta fakat gerçek olanı bilerek yaşıyoruz.

bu kadar korkup tiksinmeyin. önce gerçekten nedir eşcinsellik, sebepleri nedir, bilimsel kaynaklardan öğrenin (ekşi, uludağ değil). ayrıca kimse bir şeyi görünce gördüğü şey olmaz, içinde varsa ancak o zaman çıkar, görmesiyle izlemesiyle ilgili değildir. çocuklar da gelişim düzeyleri kadar izleyip öğrenebilir, eşcinsellerin varlığını da bilmeliler. bu izleyen kişinin eşcinsel olmasına sebep olmaz. bunlar gerçek dışı söylentilerdir. literatür kısmı, bilimsel kısmı ile konuşmaktayım.

en kısa zamanda gerçeklerin o kadar da kötü olmadığını, aksine nice zengin duygular içerdiğini en güzel şekillerde görmeniz dileklerimle.
iyice Lut kavmine döndü ortalık. Bu pislikçe görüntüler yüzünden halkın ahlakı çökmüş durumda. Kesinlikle bu gibi diziler RTÜK tarafından Türkiye'den kaldırılması gerekiyor. Başımıza geldi zaten yeterince belalar iyice körüklüyorlar daha da Edepsizler.

Edit: Netflix üyeliğim yoktur. Böyle bir edepsizliğide hiçbir zaman savunmam. Birde gelmiş gizli eşcinsel yorumları yapılıyor hakkımda. Ne zamandan beri bu gibi rezilce görüntüleri savunur oldunuz. Eşcinsel kim belli oluyor. Erkek erkeğe vb. Pisliklere de olsun ya ne olacak diye cevap verecek geniş meşrep ahlakımda yoktur. Sizin varsa bilemem Net.
Sanki zorla izlettiritiriyorlar yazık para verip izlenen şey hakkında konuşup duruyor bazı mallar!
sözlükte de yazmayın o zaman eskaza yanlış bir entry'e denk gelir ipne falan olursunuz aman diyim.

müge anlı'dan biliyoruz artık, kendine sözde muhafazakar diyen kitle bildiğin tren yapıyor sonra gelip netflix'e çakıyor bizi bozdunuz diye.

hepimiz dizimizi kırıp ahaber mi izleyelim amk?

bi dizi keyfimiz var onu da piç ettiniz.

not: heteroseksüel, mersin idman yurdu, 15 cm
göt siktirmek modernlik ölçütü değildir de karşılıklı rıza sahibi iki insan götlerini birbirine verdi diye onları çatıdan atmamak, toplumsal görünürlük haklarını kabullenmek, onların seninle eşit medeni kanun haklarına sahip olduğunu anlayabilmek medeniyetin ta kendisidir.

sizi mi sikiyorlar oğlum bu lgbti'ciler de bu kadar yangın yapıyorsunuz. velhasıl netflix evin kapısı kırıp içeride size kadın kıyafeti giydirmediği, karınızı kızını başka kızlara emikletmediği sürece satın almaz izlemezsiniz. gizli eşcinseller sizi.