1. 1.
  israil Başbakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Başbakan Netanyahu'nun, " israil, ertelemek yerine bir an önce henüz emekleme sürecinde olan iran saldırganlığını savaşa neden olsa bile sonlandırmakta kararlıdır." şeklindeki tehdit.

  http://www.haberturk.com/...n-a-savas-tehdidi-1952046

  avrupa'nın tüm istihbarat heyetleri israil'e gitmişler. bir tek fransa, israil'i durdurmaya çalışıyor. fransa'nın iran ile münasebetleri çok derin olduğu için. biliyorsunuz humeyni yıllarca fransa'da yaşadı. air france ile devrim yaptı.
  yarın putin ile netenyahu biraraya gelecekler.

  beşar esad'ın yakın dostu, amerikan eski dışişleri bakanı john kerry'nin de iran ile ilgili gölge diplomasisi yürüttüğü bilgisi var.
  1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 2. 2.
  Kuru sıkı sallamıştır. Onlar sözde çatışır gibi görünse de özde aynı ortak çıkarların ülkesidir. Hele israil iranla asla savaşamaz. Hem yemez hem amerika ağabeyi buna izin vermez. iranın ise gücü anca suriyeye yemene yeter. O yemende aç bi ilaç sefil perişan ettiği, ekmekle çaya talim ettirdiği binlerce çocuğu ölüme mahkum ettirdiği binlercesini de koleradan ölmesine sebep olduğu düşünülürse,

  Nerdeee keşke israil vursa da aklı başına gelse. Ama vuramaz pis yahudi. O hep arkadan dolaşır.
  1 ... gazeloglu