bugün

nestle' nin içme suyu markası.
bursa kestel'de sanko'ya ait doğal kaynaktan çıkarılan su.
inanılmaz bir müşteri hizmetleri sistemi olan firma. bayramdan sonraki gün elinde damacana ile kapıyı çalıp bayramda suyunuz bitmiştir biz getirelim dedik eğer isterseniz bırakalım diyen bir su firması.
Pınar Madran ve Erikli'den sonra içme kalitesi mükemmel diyebileceğim çok kaliteli bir su.
gercekten içmesi çok güzel yumuşak sudur.
nestle'nin suyudur. insanın içtikçe içesini getiren su. agızda garip bir tat bırakıyor.

yalnız 1 saat önce içtim, hala su içiyorum. ben günde iki bardak suyu zar zor içerken. iyice susattı bu su benı. susuzlugu kesmesi gerekmiyor muydu?
huylandım bu işten. **
günde 1,5 litre içilebilen sudur. süper tadı vardır, kalitelidir, tercih edilesidir.
yurdumuzun meşhur nestle dağından fışkıran ve adına nestle suyu denen kaynaktan çıkan sudur, genelde saflar kullanır.
mecbur kalmadıkça içilmesin suyu.
mineral ve ph seviyesinin uygunluğu dolayısıyla tüketimi kolay, sert olamayan, damakta lezzet bırakan sudur.
isviçrenin engin alplerinden getirilen sudur.*
içimi rahat, ph seviyesi ve mineral dengesi nedeniyle tüketilmesi güzel sudur. *
daha iyisi çıkmadığı sürece en kaliteli su markasıdır.
tadı fena değildir.

ancak içimi çok yumuşak değildir.
şu zamana kadar içtiğim en tadı en iyi olan su. gerçi suyun tadı olmaz ama siz anladınız ne demek istediğimi.

erikliymiş falan geçiniz, içince mide bulantısı oluyor erikli'de.
en beğendiğim su markasıdır.
Geçenlerde migrostan altılısını aldığım su. Tadı güzel.