bugün

kadir doğuluyu kapmış 23 yaşındaki oyuncudur.
acayip itici bir tipe sahip tipteki oyuncu. evet.
Gözleri ve gülüşü bile hayran olmaya yeter.
Bu kiza kimse normal guzel diyemez kimse cok guzel de diyemez anca fevkalede guzel diyebilir ancak cok soguk biraz da tatli olsaydi turkiyenin en guzel kizi olurdu.
Bu kiza kimse normal guzel diyemez kimse cok guzel de diyemez anca fevkalede guzel diyebilir ancak cok soguk biraz da tatli olsaydi turkiyenin en guzel kizi olurdu.
Yılan gözlüdür. Malesef kenafir hem de.
bu kiza kimse normal guzel diyemez kimse cok guzel de diyemez anca ben ne diyorum amk diyebilir. ancak cok soguk biraz da tatli olsaydi turkiyenin en guzel kizi olurdu.
bu kıza kimse normal güzel diyemez. az acılı güzel diyebilir urfa güzel diyebilir yanımdakine de 1 tane çek diyebilir. anca soğuk birazda sıcak olsaydı türkiyenin en güzel dürümü olurdu.
Yüzü ve fiziği liseli rolleri için çok uygun.
Baş rollere hiç yakıştıramadığım oyuncu.
Hiçbir kadınsılığı yok çocuk gibi.
Bir tek gözlerini beğeniyorum onu da rus olan annesinden almış.
güzel değildir.
Birçok odul alan kadın oyuncudur.
2013 - 45. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri Cahide Sonku En iyi Kadın Oyuncu Ödülü (Araf)
2012 - 25. Tokyo Uluslararası Film Festivali En iyi Kadın Oyuncu Ödülü (Araf)
2012 - Altın Koza Film Festivali Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü (Araf)
2012 - Moskova 2morrow Film Festivali Şimdinin ve Geleceğin En iyi Oyuncusu Ödülü (Araf)
2007 - Altın Koza Film Festivali Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü (ilk Aşk)
hem soyunurmuş hemide sevişirmiş. bunu da ben demiyorum kendi cümleleri;

http://www.posta.com.tr/m...m-de.htm?ArticleID=310776
bağcılar göztepe mahallesinin varoş sümüklü kızından, hem soyunan hem sevişen seksi kızına dönüşüp mutasyonunu tamamlayan bir hanımsı.
Gittiği yol yol olmayan oyuncu.
saçmalıyor sanki.
Bağ benim belletirim tadında bir oyuncu.
bildiğin çocuk bu . süsleyip püsleyip dizide oynatmışlar bi de.
Anime çizgifilm karakterlerine benziyor. O değil de yaprak dökümünde oynayan herkes bugün bi yerlere geldi başrol oldu ya en çok da ona şaşıyorum.
bu kızda böyle nasıl desem, pınar aylin iticiliği var.

yani çok anlatılacak gibi değil de farklı bir iticilik...

ben misal, bu kızı görünce böyle bi canım sıkılıyor, huzursuz oluyorum. belki burcumla alakalı belki de başka bir şey...

ama fevkalade antipatik...
Burak özçivitin başrolü paylaştığı diğer kadın oyuncuları düşününce pek bi vasat kalan oyuncu kızçe. Ama pek bi çocuk bu yahu. Ne yaprak dökümünde ne hayat devam ediyorda ne de kara sevdada sevemedim. Pek bi suratsiz pek bi sevimsiz.
görsel
Ağlarken gidip sarilasim geliyor lan bazen çok tatlı, bazen çok çekici, bazen tipsiz oluyor anlamıyorum kadını.
Ağlamak kelimesi için yaratılmış varlık en son oynadığı kara sevda dizisindeki petrol sahnesinde Emirij arabası içinde ona yaptığı atar çıkması hareket beğenimi aldı.
kadin olamama sorununa sahip oyuncu.40 yasinda da bu surat hic degismez iyi mi kotu mu bilemedim.

ayrica her gordugumde aski memnu daki nihal karakterine cuk oturacagini dusunurum.olabilirmiş yani hazal kaya gibi sigara magduru sesli kartolozdansa bu kiz 5 yas suratiyla olabilirmis.o siralar baska dizisi mi vardi acep.