bugün

bana teyze dediler isimli yazara çok benzemekte olan oyuncu.
Ünlüler benim için 3 gruptur:
- yüzünü ve adını aynı anda bildiğin kişiler: kıvanç tatlıtuğ mesela. Cromagnon değilsen bilirsin, gerçek ünlüler.
- bir isim ve bir görüntüden haberdarsındır ama kafanda birleşmemiştir: Neslihan atagül. “Aaa, buymuş” dedim az önce..
- bir görüntü vardır, adını bilmezsin. Mesela kurtlar vadisi’nde memati’den aşağı tüm karakterler.

Adını öğrendim, kaybım ya da kazancım olmadı. Beğendiğim bir tipi yok, ama yorumlara göz gezdirdim, ortak kanaat kendisine biraz çekidüzen vermesi yönünde..
Güzel ve yetenekli bir kadın ama ne hikmetse son zamanlarda kariyerini çok kötü yönetiyor. Son dizisi erken bitti ah belinda ise facia. Gerek sevişme sahneleri olsun gerek sürekli bağıra bağıra küfür edişi olsun filmi çekilmez kıldı. Bence bi süre eşiyle ayrı görünsün.
Satın aldığı insta takipçilerini geri satmış kadın. 2-3 ayda 8 milyona yakın takipçisi artmıştı. onun 6 milyonunu iade etmiş galiba. Ya da kendisini aldatan kocasına paslamıştır kadın olanlarını. Bir de Bektaşiliği kullanmaya çalışan çift. Bunlar Bektaşilerin sıçtığı bok olamaz.
Ne hikmetse insta takipçi sayısı 2-3 ayda 8 milyona yakın artan kadın. 8 milyon... Karı koca reel hayatlarında bir şeyleri aşmış görüntüsü verme derdindeler ama daha sahte insta takipçisi alacak kadarlar... Yazık kafalarına la!
kadir abi sayesinde akli dengelerini yitirmesi an meselesi olan kadın.
30 yaşında giresunlu hemşerimdir.

görsel
Ülkemizin güzel ünlülerinden tekrar ekranlara iyileşip döner inşallah bana sıcak gelmişti sonradan biraz daha ısındım aslında smallville deki başrol oynayan çakmasını görünce daha da yakınsamışımdır.
smallville süpermendeki kristin kreuk ikizidir hatta biraz daha orijinal diyebilirim ve ikisi de melezmiş ortak olarak.
kedi ciğer ikilisini akla getirir.
Ben Romeo gerçek aşkın savaşçısı bunun kocası mıymış. Bilmiyordum, şok oldum.

Aydınlandım.
neticede hande yenerin koynundan cikan adamla evlendi.
hande yener midemi ekşitiyor.
kurbağa gözlü, Bitler boylu, mart kedisi sesli türk oyuncu.
Çok güzel kadındır. Hayran olduğum oyunculardan. Fıstık gibi daha ne olsun.
görsel
Aksam bufecide ıslak hamburgerimi beklerken bufeye ugrayan ünlüler köşesi duvarindafotosunu gördüğüm kız. 1000 tane rahat foto var duvarda.

Büfe calisaniyla foto çekilmiş asmışlar. Hiç dikkat cekmiyor ve cok sıradan bir tip. En başta Koreli kız filan sandim dedim alla alla garson niye koreliyle çekilip asmış derken Neslihan olduğunu sonradan anladım.

Hiç ünlü tipi yok bu kızda. Liseli ergen gibi kalmiş adamın yanında. Garson cocuk daha fotojenik çıkmış.
Kafasını ampule benzettiğim kapalı bir kadın.
görsel

Fadime levent ile benzerliği bulunan oyuncu.

Fadime levent 》 pkk nın dağa kaçırdığı kızcağızdır.
aşk kadını;

görsel
görsel
Kendisini alıp karşıma şööyle yüzüne bir haykırasım var ki sözlük... neslihan seni sevmiyorum kızım, nokta! Her yerde karşıma çıkmayı bırak artık! Öf yetti be.

Vallahi bu dünyaya katlanmak zor zanaat.
Son zamanların en güzel türk kızlarından.
Şişirilmiş bir balondur.
güzel gözleri olan bir tip kadirle çok yakıştılar bence.
görsel

http://www.hurriyet.com.t...0938202&utm_term=post
güncel Önemli Başlıklar