1. 1.
  neslican tay isimli kanser hastası kızımızın son dönemdeki linç olayları ile ilgili instagram story'sinden verdiği cevaptır.

  https://www.instagram.com/neslicantay/

  yaptığı hatadan en ufak ders almadığını görüyoruz. hala hastalığını kullanıp sosyal medya şovmenliği yapmaya devam etmektedir. ama bu onun suçu değil tabii ki. daha önce de söylediğim gibi her boku gereksiz derecede abartan ve yücelten necip türk milleti yüzünden attention whore luk yapmaya başladı bu kız.

  bakanın eline 200 lira sıkıştırdığı, bakana sadece ilaçlarını tedarik edebilmek için yalvaran ve geçenlerde vefat eden kızcağıza, bu ilgi budalası, şovmen arkadaşa gösterdiğiniz ilginin yarısını gösterseydiniz, 2 gün yalandan duyar kasıp unutmasaydınız, belki o kız bugün ilaçlarını almış ve yaşıyor olacaktı. o kız maddi durumu neslican isimli şovmen kızımızın maddi durumu kadar iyi olmadığı için sadece ilaçlarına odaklandı ve sosyal medyada şovmenlik yapmadı diye sadece 2 gün hatırlanabildi.

  hala kanser hastası bu kız moral falan filan diyecek olanların da peşinen amına koyayım. iyi kanser hastası diye gelsin hayatımızı siksin. hastanelerin onkoloji servisinde 5 yaşında çocuklar sabaha kadar ağrıdan ağlıyorlar, sadece yeterli maddi imkanları olmadığı için ilaç bulamayıp kıvranıyorlar ama siz dünyada sadece kanser hastası olan bu attention whore kızımızmış gibi davranmaya devam edebilirsiniz. samimiyetsizliğini siktiklerim.

  not: "BAĞIŞ" yazıp 3406'ya sms göndererek lösev'e 10 TL. bağışta bulunabilirsiniz.
  4 -1 ... petrauskas