1. .
  neden olduğunu anlaymadığım çatışma. bir önceki nesil diğeriyle dalga geçiyor, sonraki nesil ise daha bilgili olduğunu iddia edip kavgaya tutuşuyor. Yahu bu neden oluyor acaba ben anlamadım.

  bu durumda bizim nesil seçme şansımız yok, yani her nesilden her türlü odun vs bulunmakla beraber, aynı zamanda her nesilde entellektüel,bilgili hoşgörülü bakış açısına sahip insanlar da var.

  Bu sidik yarışı ülkede ne zaman bitecek ya?

  pipilerimizi mi keselim? yoksa ona hükmeden beynimizi mi eğitelim. Ben bi kere r.c olarak her zaman neyşınıl coğrafik ve diskovıri çenıl izliyorum. aşk-ı memnu mu?? aşkı memnuuumu!! o da ne ya? sürekli sienbiside pırizın bırek ve lost izleyen birine hakaret ediliyor burada.

  konuyu dağıtmayalım efem. Nesil çatışmları çok saçma, ve eğer geçerli bir açıklamanız varsa, buyrun buradayım bekliyorum.
  1 ... romanticomedy
 2. .
  (bkz: şimdi hepimiz sevişelim o halde)
  -2 ... okuzgozu
 3. .
  ego (erken gelen oturur) zihniyetinin sözlük formatına uyarlanmış halidir. iyidir hoştur lakin boştur. erken gelen olmaktan başka meziyeti bulunmayan bir takım odakların sivrilme, baskın çıkma, konu türetme maksatlı yaptığı planlı programlı bir eylemdir. çocukken bulduğumuz güzel bir eriği başkasına aldırmamak için "olm o benim ilk ben gördüm" baskısından başka birşey değildir. benim açımdan çok "tınnnnnn" dır.
  ... golhiat
 4. .
  uludağ sözlük yönetim kurulu acil eylem planı hazırlayarak, uzlaştırma kuruluna gerekli talimatları vererek nesiller arası ilişkileri tekrar düzene sokmalıdır.

  (bkz: yaşasın nesillerin sevgililiği)
  ... ali ekber rodos