bugün

sözlüğün görebileceği en harikulade yazar.
(#8133483) entrysine koptuğum yazardır.
"ulan gene silinmiş" diyerek takdir ettiğim rekortmen. bir nesilde 7 hesabı, 6 siliği var yanlış saymadımsa. *
olsun, biz onu olduğu gibi seviyoruz...

(bkz: alayineisyan)
(bkz: alayineisyan)
Vay be dediğim en az düş hekimi kadar ilginç söz dizisi.
silik olarak beni harap etmiş yazardır. diyeceklerim vardı ona laflar hazırlamıştım.
bu akşam coşum coşum coşmuş, hunharca yaratıcılık yapmış yazardır. yazdıklarından kalan olursa bir ara siler muhtemelen sözlük, sen rahat ol..
eğer ki bir mani yazacaksa daha özgün olması gereken yazardır.

örnek olsun:
gör ki küfrün şerhi bulaşmış dudaklara
o kallavi küfürler hep çalınır kulaklara
nese palamudu'msun, adamımsın bilirsin
benimle uğraşırsan eğer gelirsin taraklara
şiir okumaya gelmeyen yazar. hemen küfür, argo...

kendisine aşık mahsuni şerif'ten bir şaheser ile cevap vermek isterim:

(bkz: bana dönek demiş itin birisi)*
kızacaksa da üstada kızsın gayrı.
(bkz: su veren hortum taşlanır) zihniyetinin karşısında olan yazar.
budaklı neşe odunu meyvesi.
su veren itfaiyenin hortumunu da skerse tam olacak yazardır.
bu gece pek neşeli ve enerjik gördüğüm yazar. gelişmeler butonunu yaktıracak illa...
adam gibi adam, hakiki dost, ders mannağı ve güzel kalpli yazar. ne oldu lem bizim kokoreç ? * böyle dedik diye sözünün eri değil gibi düşünülmesin, bir tanedir.
sakalı var. bildiğin adam.

o değil de sabah sınavım vardı, sınavdan çıktım iş bankasının ordan geçiyorum bi baktım green'in uzatmalı kafe bölümünde bi adam oturuyor. baktım baktım olmadı, az yakınlaştım baktım gene olmadı en sonunda masaya gidip tepesine dikildim ve emin oldum ki oymuş. adamı o kadar istanbul'da sanıyorum ki tanımamak için elimden geleni yaptım. hali keyfi iyiydi, ders çalışıyordu, yazık.
severim palamutu. özledik be bir zirvede görüşmek lazımdır.
geçtiğimiz günün en beğenilen hedesini yazmışım. sözlüğün eşiği düşük demek ki..*
neşe ne arar la palamutta..
sözlüğün yalancı olduğunu ispatlamış yazar.

misyonum ne len benim..
"tamam tamam" diye affedilen yazar. *
teveccühlere hedef olmuş bir yazar.

- (bkz: aman efendim) o sizin krallığınız..
-- hangisi?
- ingiltere krallığı..
-- yok o bizim değil..
- ya bi siddir..
aforozmik yazar...
geçen starbuckstayız, geçen kahvedeyiz, geçen sokaktayız, geçen çorbacıdayız ve en sonunda geçen disko kralındayız gibi muhabbet aralarında sanırım gayri ihtiyari olarak* söylediği sözlerle bizi(en azından beni) neşelendiren yüce insanın sözlük nicki. seviyoruz kendisini efenim, aynı takımda maç yapmak da ayrı bir zevkti ayrıca, defansta güven vermekte kendisi. *

selam olsun. * * * *
aslı neşe palamududur.

ama ne enteresandır ki uludağ sözlük isimli, imla ve yazıma dikkat ettiğini söyleyen bir platformda sözlük isimlerind türkçe karater olamadığından nese palamudu olarak geçer kayıtlara.

tebrikler sözlük..!!
iş arkadaşımdır. araştırma sektöründe çığır açmıştır, şu an kapamaya çalışıyor.

teşekkürler tekrar.
güncel Önemli Başlıklar