bugün

Sinirleniyormuş. Sinirleniyorsan atma oranı buranı o vakit. O eline bakarak 31 çeken tipler var burada bunu da bal gibi biliyorsunuz ama ilgi çekmek hoşunuza gidiyor çünkü anca burada ilgi çekiyorsunuz. Reel fasa fiso.

Hahahasilktir.
Tam fındık toplamalık elleri var, evet..
Öncelikle Çok incesiniz.. Sizi bir süredir görmüyordum efendim. Kaliteli bir yazar görmek beni mutlu etti.. Tavsiyeniz için teşekkürler sabah yapacağım..
Yüreği güzel olanın her yeri güzeldir. Nasıl baktığınız çok önemli. Güzel bakan güzel görür.

içinin güzelliği dışa vurmuş güzel insanın elleridir. Nervio hanım bu kem gözlülerin nazarı değmesin size dikkat edin. Acilen bir Üzerlik otu yakıp nazarı üzerinizden atmanızı tavsiye ederim..
kasap ilk kez bir kızdan hoşlanıyor, çok şaşırdım...
Arkadaşlar ben ve ellerim ile ilgili artık yazmayın rica ediyorum.. Siz sınırınızı bilseniz de bazı hadsizler bilmiyor. bu yazdıklarınızdan cesaretle saçmalıyorlar sonra ben sinirleniyorum. Cidden sinirleniyorum..
görsel
keşke bi kere tutsam ya beyaz beyaz pamuk gibi.
tutulası ve bırakılmayası ellerdir.
dirgen gibidir. yarın gel, tarlada başla.
iddia ediyorum benim ellerim daha iyidir.
Bana da çöpçü diyorlar nolmuş.
bana da bir kız buradan mal demişti olur öyle.
Bana da dayı diyorlar bilmiyorlar oysa ki amcayım ahah.
Bu sözlükte bana ibne ve gavat dendi nervio bence bizi takma.
durduk yere kalbi kırıldı yazarın..
Tamam çok genç değilim fakat 37 de değilim.
Ayrıca Güneş, yükselen kova..
Erkeksi mi..
Teşekkürler sayın yazarlar, teşekkürler insan kırma makineleri..
şüphesiz ki lord marcusun ellerinden daha kemikli ve damarlı değildir.

şu adamı üzmeyin lan çok üzülünce sakalları dökülüyor tel kadayıf gibi tane tane..
Beş tane parmağı varmış sağlıcakla kullansın.
Sol framede görünce enteresan bişey sanmıştım neyse ki sıradan el miş bildiğin el.
40+ yaş olduğu belli olan tecrübeli ellerdir.
Queen diss atmış.
Fazla erkeksi, koç yükselenli birine ait gibi..
Türbanlı eliymiş.
buharda brokoli kabak bişirmeyi seven bir tip.
En az 37 yaş var.
(#46409238).
Zayıf ve damarlı, kemikli olduğu için olsa gerek ama bende pek genç birisine ait değil izlenimi uyandırdı.