bugün

Kuşkusuz kaç yıldır el atıyorum bir kere bana şöyle şeyler yazmadınız, yazıklar olsun. Üstelik en iyi yorum "marcus abi sana bakarak 31 çekeyim de aklın başına gelsin."di. Hayal kırıklığı.
ÖNCE malı görelim sonra yorum yaparız.
(#46409238).
Zayıf ve damarlı, kemikli olduğu için olsa gerek ama bende pek genç birisine ait değil izlenimi uyandırdı.
En az 37 yaş var.
buharda brokoli kabak bişirmeyi seven bir tip.
Türbanlı eliymiş.
Fazla erkeksi, koç yükselenli birine ait gibi..
Queen diss atmış.
40+ yaş olduğu belli olan tecrübeli ellerdir.
Beş tane parmağı varmış sağlıcakla kullansın.
Sol framede görünce enteresan bişey sanmıştım neyse ki sıradan el miş bildiğin el.
şüphesiz ki lord marcusun ellerinden daha kemikli ve damarlı değildir.

şu adamı üzmeyin lan çok üzülünce sakalları dökülüyor tel kadayıf gibi tane tane..
Tamam çok genç değilim fakat 37 de değilim.
Ayrıca Güneş, yükselen kova..
Erkeksi mi..
Teşekkürler sayın yazarlar, teşekkürler insan kırma makineleri..
durduk yere kalbi kırıldı yazarın..
Bu sözlükte bana ibne ve gavat dendi nervio bence bizi takma.
Bana da dayı diyorlar bilmiyorlar oysa ki amcayım ahah.
bana da bir kız buradan mal demişti olur öyle.
Bana da çöpçü diyorlar nolmuş.
iddia ediyorum benim ellerim daha iyidir.
dirgen gibidir. yarın gel, tarlada başla.
tutulası ve bırakılmayası ellerdir.
keşke bi kere tutsam ya beyaz beyaz pamuk gibi.
Arkadaşlar ben ve ellerim ile ilgili artık yazmayın rica ediyorum.. Siz sınırınızı bilseniz de bazı hadsizler bilmiyor. bu yazdıklarınızdan cesaretle saçmalıyorlar sonra ben sinirleniyorum. Cidden sinirleniyorum..
görsel
kasap ilk kez bir kızdan hoşlanıyor, çok şaşırdım...
Yüreği güzel olanın her yeri güzeldir. Nasıl baktığınız çok önemli. Güzel bakan güzel görür.

içinin güzelliği dışa vurmuş güzel insanın elleridir. Nervio hanım bu kem gözlülerin nazarı değmesin size dikkat edin. Acilen bir Üzerlik otu yakıp nazarı üzerinizden atmanızı tavsiye ederim..
Öncelikle Çok incesiniz.. Sizi bir süredir görmüyordum efendim. Kaliteli bir yazar görmek beni mutlu etti.. Tavsiyeniz için teşekkürler sabah yapacağım..